Ogłoszenia > Graficzna zapowiedź nowości :)

lvl 14
2013-08-23 18:23:05
I jak postępy? :)
Będzie jakaś wiadomość nt. kampanii opisująca co i jak na stronie aktualności gdy już wyjdzie?
lvl 34
2013-08-23 21:09:14
Czemu to się aż tak opóźnia?... Postarajcie się, bo gracze będą odchodzić.
lvl 12
2013-08-23 21:42:32
Ludzie uspokojcie sie... Ci co odejda teraz...to i tak by odeszli, nie lepiej miec pozadna rzecz kompletna? niz zabugowane niewiadomo co? cieszcie sie ze cokolwiek robia by gra sie rozwijala, pozatym nie kazdy traci cale zycie przed komputerem... ehhh

P.S wybaczcie brak polskich fontow... jakies takie przyzwyczajenie;p
lvl 31
2013-08-23 23:47:50
Cóż... Wszystko rozumiem, ale przecież wciąż i wciąż jesteśmy raczeni tą samą wymówką "trudno to zaprogramować". I tu rodzi się moje pytanie... Skoro umiejętność podwójny cios zaprogramowaliście (droga administracjo) bez problemu, to z czym tacy ludzie jak Wy macie problem? Czyż nie jesteście programistami (z zawodu, czy zamiłowania), od których my, gracze oczekujemy wiele, gdyż sami sobie zawiesiliście tak wysoko poprzeczkę? Żal mi tylko tego, że zapewne nowa seria (i uzupełnienie starej serii, oraz kampanie) zostaną wprowadzone w rok szkolny, a jako uczeń poważanego liceum będę znajdował mało czasu na grę i zapewne nie jestem odosobnionym przypadkiem. Wg. mnie powinniście wziąć pod uwagę fakt, że koniec wakacji do doskonały czas na dodanie nowych kart i potem masową promocję gry, bo w końcu kiedy mamy grać, jak nie teraz? Wiem, że nie wszyscy chodzą do szkół, tak jak ja, ale nie oszukujmy się, w gry grają przeważnie przedstawiciele młodzieży. Dlatego proszę administracjo, zorganizujcie się (po swojsku "Zepnijcie tyłki") i wydajcie dużą kontynuację jeszcze przed 1 września.
Pozdrawiam, Heśu

Edycja: zmiana "dzieci" na "młodzież" jakoś źle to brzmiało :)
#Edytowany (2013-08-23 23:49:42) przez Heśu
lvl 12
2013-08-24 01:04:53
To ja dorzucę swoje zdanie:
Generalnie nawet nie przeszkadzałoby mi to, że czekamy tak długo na jakiś rozwój gry, gdyby nie to, że już w lipcu był news o tym, że administracja postara się dodać turnieje/kampanię/nowe karty jeszcze w lipcu (wiem, nie było napisane 'na pewno', ale orientacyjna data, z tego co widać, spooooro przesadzona). Po prostu to trochę źle wygląda dla nowych graczy (a sam takim jestem). Znajduję grę, która mi się podoba, ale jest jeszcze w becie i nie jest zbyt rozbudowana. To teraz czekam czy będzie jakiś rozwój tej gry. Wchodzę na forum, przeglądam tematy i natrafiam na tamten post z lipca właśnie, z tym, że sierpień się kończy, a jak na razie mamy zapewnienie, że jedynie kampanie powinny się pojawić jakoś "na dniach".
Po prostu źle to wróży.
Oczywiście jeszcze się nie zniechęcam, poczekam jeszcze trochę i zobaczę jak się sytuacja rozwinie ;P
lvl 34
2013-08-24 08:27:17
@Galoo
Nie chcę, żeby dawali teraz coś niekompletnego, tylko powinni dać coś kompletnego już jakiś czas temu.
lvl 34
2013-08-24 13:06:03
Ponieważ administracja nie ma czasu lub nie chce dać na razie więcej informacji, to ja wrzucę parę screenów dla ciekawskich:
http://wom.ok.info.pl/images/kampania1.jpg - wybór kampanii
http://wom.ok.info.pl/images/kampania2.jpg - jedna z kampanii. Najbardziej zastanowiło mnie to: "Musisz [...] zgwałcić kobiety". ;D
http://wom.ok.info.pl/images/kampania4.jpg - inna kampania, tą już można rozpocząć teoretycznie
http://wom.ok.info.pl/images/kampania5.jpg - wybór przeciwnika w kampani
http://wom.ok.info.pl/images/kampania6.jpg - OK, no to walczymy i... FAIL ;(

PS. Eigen ostrzegał - "Nom, i lepiej uważajcie, i nawet jak znajdziecie coś, to nie kombinujcie tam za bardzo, bo jeszcze przez przypadek wybierzecie jakąś kampanię (naszą wewnętrzną, do testów), co kasuje złoto i karty w bibliotece i będzie smutno :P" - więc screeny robiłem na koncie gościa ;P

Próbowałem znaleźć jakąś ukrytą kampanię, ale nie wyszło ;/
Tak w ogóle powinniście to bardziej zabezpieczyć według mnie - np. w Margonem mają świat Dev i tam wszystko testują a nie na zwykłych światach.
#Edytowany (2013-08-24 13:41:15) przez Gothdo
lvl 48
2013-08-25 11:48:41
200 golda za zrobienie kampanii, troszki dużo mi się wydaje :x wygrać 20 walk to w końcu nie takie hop-siup ;p
lvl 33
2013-08-25 12:23:22
@Ramalian
Ale za walkę masz 10 złota i 50 xp, więc za 20 walk masz 200 złota i do tego 200 złota z nagrody, nie licząc 3 walk z bossami, które możliwe, że będą premiowane i nagrody za wykonane osiągnięcie :)
Czyli łączna nagroda będzie wynosić ponad 400 złota :D
lvl 30
2013-08-25 12:24:59
Nie za dużo. Jak dojdą nowe karty, to będzie na co wydawać. Ponadto dodatkowe sloty do edytowania talii też prawdopodobnie będą płatne.
lvl 48
2013-08-25 12:37:42
Nie żebym to popierał, ale dodatkowe sloty zapewne będą za złoto, ale to polske ;]
lvl 6
2013-08-25 20:28:19
@Gothdo - to jest zabezpieczone, właśnie dlatego nie możesz w to zagrać ;) A nie przeszkadza, że to się widzi, dlatego nie jest ukryte + to są ostatnie etapy prac.

@dyskusja o nagrodach - to jeszcze nie jest pewne, ale fajnie że dyskutujecie :) Nagrody za przejście będą dość atrakcyjne, ale trzeba mieć na uwagę, że nagrodę główną zdobywa się tylko raz, a najlepsze kampanie będą trudne, więc zajmie trochę czasu ukończenie jej.

@dyskusja o opóźnieniach - cieszę się, że czekacie, a także jest mi przykro, że się zawodzicie przy wielu zapowiedziach (zwłaszcza ostatnio), ale nie wszystkie rzeczy się da przewidzieć. Zwłaszcza, że Terrath nie jest robiony w godzinach pracy zawodowej, więc to też ma wpływ.

Pierwotnie te wszystkie tryby, edycje planowaliśmy na jesień tego roku. Tak wynika z harmonogramów i wszystkiego. Chcemy to dla Was przyspieszyć, bo jest już Was sporo, czekacie, chcemy Was za to nagrodzić - z paroma rzeczami się udało, nie ze wszystkimi - za co przepraszamy.

To nie jest tak, że skończył nam się zapał, znudziło się i przeciągamy. Albo czegoś nie umiemy zrobić. Nie, co najwyżej zapowiedzi są zbyt optymistyczne, trzeba coś dopisać, a pierwotnie planowany termin wydania 1.0 nie jest poważnie zagrożony. Mógłbym nie dawać Wam żadnych zapowiedzi, pisać jak to w grach piszą, że będzie "soon", niedługo, jak się zrobi, jak będzie dokończone. Nie chcę tego, podaję Wam orientacyjne terminy, niektóre nie wypalają - no tak niestety jest, bo coś wypada. Staramy się, by było wszystko jak najszybciej.

Nie wiem kiedy będzie to szybciej, może w nadchodzącym tygodniu - nie chcę Wam znów obiecać, ale staramy się by tak było.
lvl 34
2013-08-25 20:48:24
Dobrze, że odpisałeś. Odpisz jeszcze na mailu. :)
lvl 12
2013-08-25 20:52:15
Oj...no dobra, zerknę za tydzień jak się sprawa ma. Powodzenia w pracy.
lvl 16
2013-08-28 14:31:46
Zeby nie było tak jak z drogą tworzenia w margo ;)
lvl 48
2013-08-28 17:29:55
A co nie ma? Jest, a że nie dokończona i nie ma NPC'a który by je przydzielał to inna bajka :D
lvl 16
2013-08-28 18:03:50
w margo tez sa juz npc i budyki umki tez są a drogi ogólnie dlaej nie ma;p
lvl 21
2013-08-29 14:49:19
Żarty żartami, ale nadal ciekawi mnie, kiedy coś się ciekawego stanie. Administracja obiecała, że będzie "na bieżąco" nas informować, a średnio to widzę.
Mogę poprosić w imieniu własnym, jak i innych graczy o jakąś informację co do stopnia zaawansowania prac? Może jakieś daty, fakty, albo coś...:)
lvl 33
2013-08-29 21:06:43
"Mogę poprosić w imieniu własnym, jak i innych graczy o jakąś informację co do stopnia zaawansowania prac?"
Przecież Gothdo wstawił trochę screenów kilka postów wyżej, a Eigen napisał, że to są ostatnie etapy prac.

"Może jakieś daty, fakty, albo coś...:)"
Z postu Eigena:
"Nie wiem kiedy będzie to szybciej, może w nadchodzącym tygodniu - nie chcę Wam znów obiecać, ale staramy się by tak było."


lvl 13
2013-08-31 10:54:13
[Konto Usunięte]
#Edytowany (2021-12-31 16:49:50) przez Hitahirou
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała