Rozmówki ogólne > Starzy wyjadacze....

lvl 10
2013-06-22 08:44:23
Ten temat kieruję do tych, którzy razem ze mną są w tej grze od początku. Co sądzicie o tych nowych zmianach co proponują gracze z wykopu? Mi aktualnie zmiany z aurą paladyna czy tarczą godryka się nie podobają. Tutaj dyskutują ludzie, którzy mają konto założone +85 dni temu, przynajmniej 10lvl i wiedzą od czego się zaczęło.
Do dyskusji marsz.
#Edytowany (2013-06-22 08:44:59) przez Tamlaer
lvl 6
2013-06-22 10:23:52
A co Ty za ferment wprowadzasz? Dzielisz graczy na nowych i starych? Jakie zmiany? Czy jakaś zmiana została wprowadzona, że Ci się nie podoba?

Zaś to, od czego się zaczęło, nie ma znaczenia, bo wszystkie zmiany są wprowadzane na podstawie logów i symulacji, a nie zdania jednego czy drugiego gracza. I będą wprowadzane dla dobra gry.

Liczymy się ze zdaniem graczy, ale ze zdaniem wszystkich graczy. I jeśli jest jakaś sprawa poruszona w propozycjach, poddana pod dyskusję, to oznacza, że każdy może ją skomentować w przeznaczonym do tego temacie. Skomentować tak, jak uważa, a nie krytykować tych co uważają inaczej, bo są "nowi" "z wykopu" "nie są starymi wyjadaczami".
lvl 7
2013-06-22 10:39:46
Brawo Eigen. Właściwa osoba na właściwym miejscu podejmuje włąściwe decyzje.
lvl 11
2013-06-22 10:41:50
Tamlaer moje konto o 2 dni starsze od twojego ;d
lvl 6
2013-06-22 10:45:46
Wprowadzamy apartheid? Powiem jedno nigdy staż w żadnej grze nie powie Ci tego, co dany gracz ma w głowie ;) A gra jest na tyle świeża, że te różnice się wyrównują.
lvl 7
2013-06-22 10:47:03
Mam wrażenie, że Tamlaer nie umie się pogodzić z tym, żę "świeżaki" łoją mu dupę. Wypracował sobie jedną taktykę i na niej bazuje, a teraz kiedy ta niesprawiedliwa taktyka (rzesza paladynów) ma zostać zdegradowana - traci grunt pod nogami. Tak to jest w tego typu grach, że nie buduje się w nieskończoność armii, która zmiecie każdego przeciwnika. Po pewnym czasie wynik zależy od umiejętności + troszkę szczęścia (chociaż losowość powinna być umiejętnie obliczana przy doborze kart).
lvl 10
2013-06-22 10:57:33
FunWorld hahahahahhahahaha.... Jest to temat dla starych wyjadaczy by mogli sobie wspólnie popisać pogdybać to po co się wtrącasz? Niesprawiedliwa taktyka? Hahaha zawsze była sprawiedliwa a że wy nie potraficie grać to trudno.


Eigen stworzyłem temat by porozmawiać z wyjadaczami bo mam dość nowych, którzy ciągle się użalają nad sobą bo mają gorsze karty... Ja nie mam tych kart a inni je mają to trzeba je osłabić bym ja też mógł wygrać. Tak teraz jest z tymi nowymi. Ciągłe płacze i lamenty bo ta karta za silna itd. Nie liczycie się ze zdaniem tzw. "wyjadaczy". Przecież do czasu gdy pojawili się nowi nikomu nie przeszkadzały owe karty wszystko było git a że nowi przegrywają bo inny ma szczęście w kupowaniu kart to trzeba zepsuć całą grę.

A i proszę skończyć spam. Chcę tu porozmawiać z "starymi wyjadaczami" a nie z tą nową "mafią". Koniec :)


Erfran :) Bo miałeś szczęście ja później zauważyłem temat z tą grą.
lvl 7
2013-06-22 11:18:50
Myślę, że ograniczanie możliwości wypowiedzi do grona popleczników jest najniższą formą lamentu. Czytałem sporo forum i Twój nick rzucił mi się w oczy właśnie z powodu marudzenia na nowych, lepszych graczy. Nie chodzi Ci o tych, którzy są słabszymi graczami. Twój problem jest z tymi lepszymi ;)

O umiejętności mogą świadczyć chociażby statystyki, a nie ilość tematów w których narzekasz na nowych, złych, którzy chcą dla dobra gry umniejszyć rangę overpowered kart. Ja też mam 2 palów i 4 płonące wiry. Obie karty są moim zdaniem zbyt silne i powinny być zdegradowane. Na przykład tak:
wir powinien brać 7-8 en, a aury palów nie powinny się kumulować.

To, że chcesz sobie rozmawiać ze starymi wyjadaczami, to zamieść post na forum z ogłoszeniami towarzyskimi. To jest forum ogólnodostępne a to co robisz to chora dyskryminacja. Rozumiem temat dla "starych wyjadaczy" gdzie chciałbyś sobie powspominać stare dobre czasy zanim młokosy zaczęły Ci dupę łoić... A w tej formie to jedynie tworzysz niepotrzebne podziały. Społeczność jest mała a Ty chcesz ją jeszcze pomniejszyć.

To tyle od przedstawiciela nowej "mafii".
lvl 10
2013-06-22 11:26:22
Hahahah przegrywać? Widzę że jesteś śmieszny. Ty wiesz co to przegrywanie? Kiedy ja ostatnio masowo przegrywałem? Chyba jak się gra zaczęła teraz regularnie wygrywam ( pomijając walki z hangoverem np.) Nowi mi nic nie robią. Czym mnie zresztą mają zabić motłochem? Boli mnie to że nowi się wtrącają a nic nie wiedzą. Nie wiesz - nie pisz. Mi nie chodzi o to że przegrywam tylko o to że nowi sobie nie umieją poradzić z wyjadaczami to chcą osłabić im karty a to i tak nie przyniesie żadnych rezultatów chyba tylko to że wyjadacze będą mieli dość i odejdą i znów zostanie 30 osób dziennie.
To wszystkie karty osłabmy bo mag jest za dobry wiedźma jest za dobra a legendy to już całkiem za dobre są.

Paladyn to karta rzadka a karta rzadka musi być dobra. Możesz mi tu już nie spamować? Jestem rasistą i nienawidzę nowych starczy Ci? To teraz możesz zamknąć ten temat. Dziękuję.
lvl 7
2013-06-22 11:49:58
lvl 7
2013-06-22 12:39:24
Tamlaer oficjalnie wygrywa konkurs na buraka roku w kategorii 'Gracze Terrath'. Gratulujemy wygranej, nagroda zostanie wyslana poczta.
Wyjadacz sie znalazl. Oprocz lvla i stazu to ty glupszy niz 3/4 uzytkownikow tutaj,
lvl 13
2013-06-22 12:43:24
Nie obrażaj go jeśli go nie znasz. Te same słowa zostały do ciebie odbite lustrem.
lvl 7
2013-06-22 12:44:16
Mariusz nie ma co atakować innych na forum. Trzymajmy poziom - jak to "mafia" ma w zwyczaju ;). On po prostu chciał chronić swoje interesy. To normalne zachowanie. Najlepiej będzie ten temat zignorować i pozwolić spaść do odmentów czasu i ewentualnie kosza, bo nie wnosi nic, a sieje zamieszanie tylko.
lvl 20
2013-06-22 12:47:38
Abstrahując od samego tematu - Panowie, proszę się nie wyzywać. Zachowajmy poziom dyskusji, na jakikolwiek temat by ona nie była.
lvl 6
2013-06-22 12:57:20
Nytalith po prostu zamknij temat, a co do autora, to wole się nie wypowiadać.
lvl 10
2013-06-22 13:33:29
Temat nie łamie zasad są to rozmówki ogólne dla wyjadaczy.

Mariusz hahaha. Skończ waść, wstydu oszczędź.

Nie mogę sobie porozmawiać z ludźmi, którzy według mnie coś wiedzą.
lvl 19
2013-06-22 13:45:35
lvl 34
2013-06-22 14:09:40
A co, nowi to są gorsi? Niech sobie proponują co chcą, jak propozycje nie będą dobre to nie zostaną wprowadzone.
lvl 33
2013-06-22 14:34:09
@Gothdo
Masz rację, zastanawia mnie tylko dlaczego zaczęli tak naskakiwać na te aury. Przecież dawniej aura Paladyna nie była przerywana przez oczekiwanie, a mimo to nikt nie narzekał.
@Eigen
A co będzie ze stratowaniem i z rumakiem? Będziecie coś zmieniać, czy zostawicie tak jak jest?
http://forum.terrath.com/f/11/324/propozycje/stratowanie-propozycja

I jeszcze jedno, czy zbalansujecie ponownie wiedźmę? Według waszego założenia, miała być chroniona przez aurę Paladyna którą wycofujecie. Zresztą Paladynowi przydałby się dodatkowy punkt hp.
lvl 6
2013-06-22 15:22:29
Hang: ja nie wiem czemu Wy powtarzacie nieprawdziwe rzeczy :( "aurę Paladyna którą wycofujecie" -> nigdzie nie jest napisane, że aura paladyna jest wycofywana.

Najpierw Tamlaer tak napisał, teraz Ty i o to głównie ta cała kłótnia. Że "nowy" zaproponował, ja zapytałem "co sądzicie", a "starzy" piszą czemu nie słuchacie "wyjadaczy", tylko wprowadzacie zmiany wg "nowych, co się nie znają".

Rzeczy w propozycjach są dyskutowane. Zarówno te z aurami, jak z Twoim stratowaniem i innymi rzeczami. Dział propozycje po to jest. Gdy będą planowane jakieś zmiany, to będzie info o tym jak zawsze w ogłoszeniach, o czym jako starsi gracze wiecie. Ba, zapowiadamy takie zmiany zwykle z wyprzedzeniem, by poznać Waszą opinię, jak bylo ostatnio.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała