Rozmówki ogólne > Starzy wyjadacze....

lvl 19
2013-06-22 15:37:42
Chwała Ci Eigen za rzeczowe podejście do tematu ;)
lvl 6
2013-06-22 16:05:38
Powiem tak kiedy pracowałem w sklepie z planszówkami, "starzy wyjadacze" pracowali i pracowali sklep działał i miał się dobrze, kiedy został zatrudniony nowy młody załogant, zaczęła się rewolucja, została wydana prawie moja karcianka, zrobiliśmy turnieje, więc najlepsze co nas spotkało to młody łeb pełen pomysłów.
lvl 7
2013-06-25 13:23:38
Całe szczęście, że administracja ma głowę na karku ;) Zamknijcie może temat, bo ledwo się powstrzymałem od napisania kilku gorzkich słów krytyki, które mogłyby mieć niewiele wspólnego z kulturą wypowiedzi i szacunkiem dla rozmówcy ;)
lvl 29
2013-06-28 14:21:39
@Tamlaer, oprócz siania fermentu musisz zrozumieć, że tylko świeży napływ krwi do gry, a wraz z nią nowych pomysłów na rozwój i lepsze zbalansowanie kart, pomoże tej grze wypłynąć. to nie są szachy, gdzie przez 600 lat wszystko bazuje na tych samych zasadach. tej grze jeszcze dużo brakuje, a zmiany to podstawa wersji beta. zresztą nie tylko beta, weź WoT czy LoL, gdzie jednostki balansuje się każdego tygodnia wprowadzając rozmaitość w grze.

dzielenia community na nowych i starych pominę ;)
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała