Ogłoszenia > Nowa kampania i konkurs

lvl 23
2013-10-10 07:34:13
Bardzo fajna kampania. Na początku myślałem, że 7 przechodzenie tego samego będzie bardzo nudne, ale myliłem się. A na Zjawy odkryłem jedną z wielu taktyk, wystarczy mieć na początku 5 jednostek piechoty i umiejętnie to rozegrać. Gratuluję pomysłu na takie trudniejsze scenariusze. :)
lvl 8
2013-10-11 15:17:14
Często komputer używa śmierci, wybuchu na kartę, której nie zabije naprzykład paladyn, a potem kończy turę nie atakując.
Ale na żadną inną misję nikt tak nie narzekał, poza tym najgorsze w tym jest to, że to pierwsza misja kampanii i bezsprzecznie najtrudniejsza. Przeszedłem kampanię 3 razy i za pierwszym męczyłem się z nią z 20 razy, za drugim o dziwo udało się za pierwszym, a przy trzecim podejściu znowu męka i jakoś 7-krotne powtarzanie. Naprawdę nie wiem od czego to zależy, komputer za każdym razem gra inaczej. Raz atakuje 3 jednostkami, raz nie. Raz rzuca wampiryzm na tego silniejszego, raz na słabszego. Na końcu gdy zostają mu 2 jednostki z wampiryzmem, to rzuca albo na jedną albo na obie. Pogmatwane.

Ktoś pisał na czacie, że przy wygranej został raz na 2 hp a raz na 3 lub coś podobnego. Każda moja wygrana wygląda tak, że obaj mamy z komputerem po 10hp i atakuję go motłochem po 1 w każdej turze aż jemu zostaje 0 a mi 1. Może jest jakiś inny sposób, w każdym razie ten mój jest strasznie męczący.
lvl 14
2013-10-11 16:58:12
Czemu skopiowałeś mój post? :)
lvl 3
2013-11-21 16:16:04
Kampanie bardzo mi się podobają, dzięki nim można o wiele szybciej zyskać złoto na paczki kart i doświadczenie, sama fabuła kampanii jest ciekawa ;)
#Edytowany (2013-11-21 16:16:15) przez Plummet
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała