Wyżal się! > Naliczanie rankingu

lvl 19
2013-10-19 19:21:46
Mógłby ktoś z władz napisać w jaki sposób liczony jest ranking? Uważam, że jest dosyć rygorystyczny. Mianowicie, za wygraną z graczem, który ma 70 pktów rankingu mniej niż ja dostaję 5-7 punktów natomiast za przegraną tracę 20 lub więcej. W takiej sytuacji na każdą przegraną walkę muszę wygrać cztery kolejne żeby utrzymać się na tym samym poziomie. A wydaje mi się, że wygrywanie 80% swoich walk powinno skutkować wspinaniem się w tabeli ;)

PS. Okienko do wpisania tekstu przy zakładaniu nowego tematu jest bardzo malutkie ;)
lvl 43
2013-10-19 19:47:31
lvl 20
2013-10-19 21:19:44
Ranking jest szczegółowo wyjaśniony w temacie podanym przez Sashi. W tej chwili, gdy jest tak mało graczy faktycznie może on się wydawać trochę niesprawiedliwe, ale projektowany był na większą liczbę przeciwników. Wtedy będziemy walczyć głównie z osobami o bardzo zbliżonym rankingu i nie będzie tak dużych skoków.
Okienko jest małe, ale można je rozciągnąć chwytając za prawy dolny róg :)
#Edytowany (2013-10-19 21:21:05) przez Nytalith
lvl 19
2013-10-20 10:17:26
No ok, rozumiem, i przepraszam za duplikowanie tematów.
Ale wyżalić się wyżaliłem ;D
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała