Pomoc > Osiągnięcia, karty zwykłe, unikatowe, rzadkie

lvl 28
2014-01-10 23:11:54
Problem polega na tym, że jeśli wygramy do 15 tury to zwycięstwo nam nie zostanie zaliczone do osiągnięć. Moje pytanie brzmi czy to błąd, czy zamierzenie. Jeśli zamierzenie chciałbym się zapytać o to, jaki w tym jest cel. Jak wiemy kartami zwykłymi jest wygrać bardzo ciężko, a jedyną szansą na to jest rush, ale jeśli czekamy do 15 tury to przeciwnik już ma wyłożonych kilka porządnych kart i zwycięstwo nie jest możliwe.
#Edytowany (2014-01-11 22:39:14) przez Zły Patryk
lvl 33
2014-01-10 23:33:56
@Specuu
To jest celowe, wyżalałem się kiedyś na to :(
Dodatkowo w czasach pierwszej edycji kart gracze często perfidnie poddawali walkę tuż przed piętnastą turą. Im nie działa się żadna krzywda, a ty walcząc z nimi nie miałeś szans na aby wygrane były zaliczane do osiągnięcia. Dziś też zdarzają się takie przypadki, ale rzadziej.
Kiedyś zadałem pytanie:
"6 Czy po zmianach z poddawaniem walk granica zaliczania osiągnięć będzie zniesiona do 10-ej tury? (Wiele walk marnuje się, bo przez pośpiech są wygrane nawet w 12-ej turze :(. )"
Odpowiedź Eigena:
"6. Raczej nie, walki wygrane w 12 turze są przypadkami z reguły - albo ktoś jest słaby, nie ogarnia gry, albo odszedł od kompa, albo specjalnie podłożył walkę. Średnia tur na walkę jest zdecydowanie niższa, zgadzamy się że zdarzają się zwycięstwa w 12 turze, ale wraz z rozwojem graczy, parowania ich ilość będzie znikoma, chyba że nastąpi któryś z wymienionych wyżej czynników. A osiągnięcia zdobywane na podkładaniu się czy afk przeciwnika to nie są osiagnięcia."
http://forum.terrath.com/f/4/314/pomoc/pytania-do-administracji-2#1592
lvl 33
2014-01-10 23:35:59
Dodatkowo wpis o osiągnięciu znajduje się w poradniku:
"jeżeli minęło 15 tur, to wygrany dostaje uzyskane w walce osiągnięcia"
http://terrath.com/game/zlotoixp
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała