Pomoc > Pytania do Administracji 2

lvl 33
2013-05-25 14:36:38
Witam, dziś chciałbym (po raz kolejny :D) zadać Administracji kilka pytań.

1 Od którego poziomu doświadczenia paczki z drugiej serii będą nagrodą za wbicie poziomu? (Głupio byłoby wbić 15lvl i kilka dni potem dowiedzieć się że za ten poziom doświadczenia minęła mnie paczka z drugiej serii :D.)
2 Czy jest już znany koszt jednej paczki z drugiej serii?
3 Co po zmianach stanie się z poddawaniem walk po 15-ej turze? (Pytam bo czasem niektórzy lubią sobie przykozaczyć pod koniec walki, aby dostać więcej expa, wtedy albo trzeba czekać pół godziny na przegraną i na litość takiego gracza, albo poddać walkę ;(.)
4 Czy nagrody za osiągnięcia będą przyznawane za wykonanie całego osiągnięcia, czy za wbicie poszczególnych poziomów? (Czyli czy za Pospolite ruszenie będzie jedna nagroda, za wygranie tysiąca walk, czy trzy za wygranie pięciu, stu i tysiąca walk?)
5 Dlaczego Punkt zaopatrzeniowy został dodany do spisu kart, zanim dodaliście go do gry?
6 Czy po zmianach z poddawaniem walk granica zaliczania osiągnięć będzie zniesiona do 10-ej tury? (Wiele walk marnuje się, bo przez pośpiech są wygrane nawet w 12-ej turze :(. )
7 Czy po wprowadzeniu modyfikatorów będzie można ich używać wykonując np. Pospolite Ruszenie? (Czyli przykładowo korzystać z unikatowego punktu zaopatrzeniowego grając zwykłą talią?)

Chciałbym z góry podziękować za za czas poświęcony na odpowiedź :)
lvl 34
2013-05-25 15:40:12
7. Obawiam się, że nie.

@down
Jestem Gothdo, G-o-t-h-d-o. Nie wiem, czemu ludzie często przekręcają mój nick ;(.
#Edytowany (2013-05-25 16:44:58) przez Gothdo
lvl 33
2013-05-25 16:35:40
@Gothodo
Pewnie masz rację, posiadając dodatkowe pomoce byłoby za łatwo :D
#Edytowany (2013-05-25 16:36:16) przez Hangover
lvl 31
2013-05-25 19:30:19
Całym sercem popieram Twoje pytania, czekamy na odzew administracjo! :)
lvl 6
2013-05-25 19:34:06
1. Paczki za lvle będą prawdopodobnie zawsze z aktualnie najnowszej edycji kart - zobaczymy jeszcze.
2. Prawdopodobnie będzie taki sam, ewentualnie ciut wyższy, czyli raczej rzędu 50-100 golda, a nie że 2x droższe.
3. Myślę, że takie coś jest tymczasowe. Gdy wejdą stopniowo nowe karty i umiejętności powinno zmienić się trochę zachowanie graczy. Tak, że musisz zwyciężać, bo wystarczy że komuś poleci jakaś karta, która nagle odwróci role - przykładowo, jeśli zostanie dodana karta np. zamień życie swoje z przeciwnikiem albo zniszcz wszystkie jednostki (swoje i wroga) na polu walki. Zobaczymy, ogólnie mamy kwestię przeciągania walk na uwadze.
4. Zależnie od osiągnięcia, ale z reguły za ostatnie, chyba że każdy etap wymaga wielkiego wysiłku, to może i za wcześniejsze.
5. Punkt zaopatrzeniowy jest kartą tej edycji, dlatego znajduje się w poradniku przy tej edycji. Z powodu tego, że jest to wersja beta i nie ma jeszcze wszystkich funkcjonalności, dlatego jest nieużywany (np. byłby za nagrodę za osiągnięcia). Każda edycja kart będzie miała swoje karty modyfikatory.
6. Raczej nie, walki wygrane w 12 turze są przypadkami z reguły - albo ktoś jest słaby, nie ogarnia gry, albo odszedł od kompa, albo specjalnie podłożył walkę. Średnia tur na walkę jest zdecydowanie niższa, zgadzamy się że zdarzają się zwycięstwa w 12 turze, ale wraz z rozwojem graczy, parowania ich ilość będzie znikoma, chyba że nastąpi któryś z wymienionych wyżej czynników. A osiągnięcia zdobywane na podkładaniu się czy afk przeciwnika to nie są osiagnięcia.
7. Niektóre osiągnięcia prawdopodobnie będzie trzeba zdobywać bez kart modyfikatorów. Informacja o tym będzie w opisie osiągnięcia.
lvl 11
2013-06-07 15:41:25
Kiedy będzie talia "mroczni"? miała być na przełomie maj/czerwiec :)
lvl 6
2013-06-07 19:08:39
Pomału dodajemy karty, więc może w weekend będzie, jak nie to do przyszłego wekendu :)
lvl 6
2013-06-25 18:11:39
Eigen mam pytanie.Dlaczego po awansowaniu na 6 poziom nie otrzymałem paczki z kartami. jest to jakiś błąd czy to normalne?
#Edytowany (2013-06-25 18:30:25) przez Gendarmerie
lvl 20
2013-06-25 18:35:19
Nie jestem Eigen ale odpowiem - powyżej 5tego lvla paczki są co 5. Czyli na 10, 15, 20 itd. Tak więc zupełnie normalne.
lvl 33
2013-06-25 19:08:13
" Nie jestem Eigen ale odpowiem - powyżej 5tego lvla paczki są co 5. Czyli na 10, 15, 20 itd. Tak więc zupełnie normalne. "
Eee, to czemu nie dostałem paczki na 15lvl-u?
lvl 6
2013-06-26 12:58:08
Dziękuję za wytłumaczenie Nytalith.
lvl 20
2013-06-26 13:17:22
Hangover: Raczej niemożliwe. System dawania paczek za lvle działa od dawna i nie było sygnałów, że coś nie działa. Możliwe, że ją po prostu przeoczyłeś.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała