Rozmówki ogólne > Data wprowadzenia nowych kart / wersji 1.0

lvl 19
2013-09-21 14:37:12
Hej, jest jakaś możliwość dokładniejszego określenia daty wprowadzenia wyżej wymienionych nowości? Wiem, że pisaliście o jesieni tego roku ale to dość duży okres, a i z dotrzymywaniem dat było różnie ;) Pytam dlatego, że chciałbym wiedzieć na co się nastawiać i czy np. zbierać złoto na nowe karty czy może jeszcze nie ma to sensu.

Pozdro ;)
lvl 33
2013-09-21 16:20:48
Określą dokładniejszą datę, potem prawdopodobnie się nie wyrobią i znowu będą płacze i żale :(
Tu masz plany na wrzesień i październik:
http://forum.terrath.com/f/7/471/ogloszenia/graficzna-zapowiedz-nowosci/3#3150

"Pytam dlatego, że chciałbym wiedzieć na co się nastawiać i czy np. zbierać złoto na nowe karty czy może jeszcze nie ma to sensu."
Według mnie powinieneś zacząć zbierać, chyba, że brakuje Ci kart, które byłyby kluczowe w Twojej strategii. Mając uzbierane sporo złota będziesz mógł w przyszłości kupić sporo kart z nowej serii i w pierwszych dniach masakrować innych graczy :D (Np. jeśli wejdzie orzeł, to początkowo mało kto się przed nim obroni, a zmasowany atak ptactwa będzie dawał 100% wygraną :P)
Dodatkowo będziesz mógł kupywać karty z promocji (o ile będą).
lvl 16
2013-09-26 15:06:58
Myślę że większość graczy już dawno złoto uzbierała więc z tym masakrowaniem to raczej mało prawdopodobne. Raczej jeśli nie będziesz miał uzbieranego złota to 90% graczy będzie miała po update lepszą talie od ciebie. Z drugiej strony jeśli masz obecnie słabą talie to nie ma sensu zbierać gdyż tu update wychodzą bardzo rzadko, może np okazać się iż wyjdzie update dopiero na święta albo i później. Druga sprawa że do czasu update to możesz tu już nie ujrzeć żadnego żywego gracza bo ilość gracz systematycznie spada.
#Edytowany (2013-09-26 15:07:34) przez PWW
lvl 19
2013-09-26 15:20:48
Już wydałem tą kasę całą. Ale jestem trochę zły bo takie słabiaki mi wpadają, że szkoda gadać. Mam 5 panik...
lvl 33
2013-09-26 17:15:56
@PWW
"Myślę że większość graczy już dawno złoto uzbierała więc z tym masakrowaniem to raczej mało prawdopodobne."
Według mnie będzie tak jak przed wydaniem drugiej edycji kart. Wówczas Administracja nie tylko zachęciła graczy do wydawania złota na promocje, ale i zachęciła do tego, że co niektórzy złoto dokupywali. Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie :)
"Druga sprawa że do czasu update to możesz tu już nie ujrzeć żadnego żywego gracza bo ilość gracz systematycznie spada."
Od czasu do czasu widzę jakiegoś nieaktywnego gracza, który wbija do gry, aby zobaczyć jak aktualnie wygląda gra. Może co niektórzy zostaną na stałe, gdy pojawi się coś ciekawego, np. turnieje. Zresztą, chyba codziennie dołącza do nas ktoś nowy :D
@Malvir
Panika dobra karta, a od przybytku głowa nie boli :P
lvl 6
2013-09-29 21:56:48
Hm, tak w skrócie, by odpowiedzieć Wam na wszystko:

1) Plany orientacyjne na wrzesień i październik zostały opisane przez Patryka tutaj - http://forum.terrath.com/f/7/471/ogloszenia/graficzna-zapowiedz-nowosci/3#3150 Większość z tego prawdopodobnie będzie dotrzymana, lekko może się zmienić kolejność turnieje/strona, a crafting, który też jest potrzebny, by rozwiązać sprawę kart zwykłych, które są przez Was uważane za bezużyteczne
2) Jesień - to znaczy raczej późna, pewnie okolice listopada-grudnia z tą wersją 1.0 - jednak tak jak na planie, są rzeczy robione na bieżąco. Są np. nowe skille do Dni ciemności i nowej edycji, które zostaną Wam niedługo oddane do użytku.
3) To czy chcesz zbierać złoto czy nie - Twoja indywidualna sprawa :) Jak masz wszystko co chcesz to zbieraj, jak nie to lepiej wydawać i wzmocnić swoją talię ;)
4) Tak, jak napisał Hangover:

""Druga sprawa że do czasu update to możesz tu już nie ujrzeć żadnego żywego gracza bo ilość gracz systematycznie spada."

Od czasu do czasu widzę jakiegoś nieaktywnego gracza, który wbija do gry, aby zobaczyć jak aktualnie wygląda gra. Może co niektórzy zostaną na stałe, gdy pojawi się coś ciekawego, np. turnieje. Zresztą, chyba codziennie dołącza do nas ktoś nowy :D "

==================

Dokładnie tak jest, codziennie jest kilkanaście nowych rejestracji, a większość starych użytkowników, nawet jak nie gra, to zaglądają i czekają na zmiany. W wersji 1.0 powinno być już sporo graczy, przy najbliższych zmianach pewnie też wielu wróci. Rozumiem tych, co nie grają na bieżąco, bo w sumie ile można grać w betę. Ale dziękujemy i pozdrawiamy grajacych i czekających na nowe rzeczy graczy :)
lvl 34
2013-09-29 22:25:51
@Eigen
Ja nie gram, tylko zaglądam i czekam na zmiany :)
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała