Propozycje > Propozycja

lvl 31
2014-05-14 19:39:10
Witam wszystkich graczy i szanowną administrację. Dalsza część posta, to jedna wielka apostrofa do administracji, ale niech przeczyta ją każdy, kto chce.

Otóż proszę, zróbcie coś z tym przedziałem poziomowym i lećcie z jakąkolwiek akcją promocyjną! Obecnie w dawnych godzinach szczytu jest po 2-3 osoby online, czasem nawet widzę, że jestem sam. Wiem, że nie chcecie wojować rynku z niedopracowanym produktem, ale zróbcie coś, dopóki jest, co zbierać, obudzicie się z ręką w nocniku. Wasza bierność dziwi mnie tym bardziej, że gra umiera, forum jest nieużywane, a konkurencja wydaje produkt (w dodatku darmowy), który oferuje wszystko to, co terrath i jeszcze więcej. Piszę oczywiście o najnowszej karciance Blizzarda, tytułu nie zdradzę, bo za reklamę się płaci, ciekawskich odsyłam do wyszukiwarki.

Podsumowując:
1)dajcie znak, że zyjecie
2)działajcie, póki nie jest za późno
3)patrz punkty 1),2)

PS:
Ciekawe, czy ktoś to w ogóle przeczyta :< mam nadzieję, niech ten post będzie świadectwem, że są jeszcze osoby, którym na Terrath zależy.
lvl 12
2014-05-14 19:47:34
Popieram wypowiedź kolegi u góry. Gra umiera i to widać :(
lvl 20
2014-05-14 20:35:20
Żyjemy, działamy. Tylko efektów nie widzicie - wrzucimy jak będzie już gotowe :)
Konkurencji ze strony Blizzarda się nie boimy ;)
lvl 22
2014-05-14 21:00:39
a można wiedzieć, czy będą w tym miesiącu/w następnym gotowe?
lvl 30
2014-05-14 21:12:00
Miało być gotowe 2 tygodnie temu ;)
2014-05-14 23:03:20
Możesz rozwinąć "żyjemy, działamy"?
lvl 18
2014-05-15 14:52:55
Podstawowy błąd developerów... rzadka duża aktualizacja zamiast dużo hot fixów.
lvl 29
2014-05-15 15:11:52
Jak cos sie dzieje (nowosci w grze) to i gracze są a tak nic tylko zwisly cyc.
lvl 22
2014-05-15 16:29:23
I to nie muszą być jakieś mega nowości... Zwykła promocja raz na dwa tygodnie, czy kilkudniowe powiększenie złota z walk i dziennego bonusu. A tak to, od 2,5 miesiąca nie ma żadnych nowości, żadnego konkursu, nic.
lvl 13
2014-05-15 16:38:22
[Konto Usunięte]
#Edytowany (2021-12-31 17:16:46) przez Hitahirou
lvl 6
2014-05-15 22:48:43
Między innymi tak jak pisze Hitahirou - jest wiele takich problemów, na które hotfixy nie pomogą i potrzebna jest większa przebudowa, to właśnie robimy. Jest to proces długotrwały, trzeba wprowadzić wszystko naraz, by miało sens.

Do czego chcemy doprowadzić? By gra mniej była zależna od wysokiego online, żeby nie denerwował brak przeciwnika. Rozwinięcie trybu rozwoju postaci, walka z przeciwnikiem komputerowym, tryby gry dla jednego gracza.

Druga rzecz, którą chcemy zrobić, to zmienienie zasad PvP. Bardzo kompleksowe zmiany, począwszy od braku przedziałów lvlowych, przez zmniejszenie zależności sukcesu w PvP od długiego grania i posiadania super kart (nowe tryby gry również) po zmiany w przydzielaniu expa, ratingu, golda. Nie można wprowadzić tego stopniowo, bo by zniszczyło to wszystko na tym etapie.

Trzecia rzecz, dopiero balans kart, dodanie nowych, zwiększenie roli lootów i skrzynek (inne zasady, nie że ma każdy tyle skrzynek i nie widzi sensu ich zdobywania), zmiany w pozbywaniu się kart.

Ile to wszystko potrwa? Nie wiem, miało być już na teraz, ale jest jeszcze dużo do zrobienia, nie chcę nic obiecywać.
lvl 22
2014-05-16 17:07:02
A co ze złotem za głosowanie na terrath w toplistach czy co to tam jest? :c Za niedługo mija rok od wiadomości, że złoto miało być w weekend. :c
lvl 13
2014-05-16 21:02:28
[Konto Usunięte]
#Edytowany (2021-12-31 17:16:55) przez Hitahirou
lvl 11
2014-05-16 21:26:20
Wątpię by reset był możliwy.
lvl 22
2014-05-16 21:40:33
Hitahirou, rest i dla każdego, kto miał wcześniej lvl >9, dać w zależności od lvla kilka dni bonusu podwójnego expa i złota. A dla tych, co wydali kasę - równowartość tego, co wydali, albo chociaż 1/2 tego.
lvl 20
2014-05-16 21:57:38
Resetu nie będzie. Prawdopodobnie po prostu zrobimy nowy serwer na który będą trafiać nowi gracze, a ci co będą chcieli będą mogli dalej grać na obecnym.
lvl 22
2014-05-16 22:14:27
I to jest dobry pomysł! :D
lvl 30
2014-05-16 22:31:39
Czyli tak czy inaczej obecni gracze będą mieli do wyboru dać sobie spokój z terrath (bo na obecnym serwerze nie będzie z kim grać), albo zacząć wszystko od nowa. Podejrzewam, że ludzi posiadających jakieś fajne legendy (np. koń bojowy) takie rozwiązanie mocno zniechęci.
lvl 22
2014-05-16 22:46:56
Shad, a mnie wręcz przeciwnie. Z początku będzie fajna zabawa, bo nie będzie się liczyła przewaga, czy poziom - tylko taktyka i fart.

lvl 33
2014-05-16 22:56:51
@Hitahirou
Reset nie da wszystkim równej szansy, Ja jako gracz, który rozegrał już prawie 6k walk mam doświadczenie, którego nie ma osoba nowa. Mając te same karty będę już na start znał ich pełne możliwości, wiem co jest słabe, a co dobre, znam kilka zagrań, których osoba nowa będzie musiała się dopiero nauczyć. Będę miał koncepcję na nową talię, nie popełnię błędów z przeszłości, kto wie, może nawet ostatecznie będę silniejszy niż jestem teraz.
@Letharas
Doświadczenie o którym wcześniej pisałem + proponowane przez Ciebie uproszczenia dla topki = odbudowanie potęgi topki na nowym świecie. Oczywiście, może trochę przesadzam, wszystko zależy też od jakości tych bonusów, aczkolwiek myślę, że Topka spokojnie się podniesie.
@Nytalith
Serwer z którego wszyscy wyemigrują? Po co on? Do gry z trenerem?
A nie lepiej zostawić topkę w spokoju, Wprowadzić nowe zasady parowania, polegające na tym, że parowanie następuje gdy jest 6, lub więcej graczy oczekujących na walkę? Topka biłaby się między sobą, a nowi między sobą, nikt nie byłby poszkodowany. Oczywiście, to rozwiązanie należałoby wprowadzić równolegle ze ściągnięciem wielu nowych graczy do gry. Na dzisiejsze warunki nie wiem, czy na raz da się zgromadzić 6 osób chętnych na walkę.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała