Błędy > Kilka bledów

lvl 9
2014-01-16 19:01:52
Witam, używam kilka przeglądarki chrome i napotkałem kilka błędów w grze, cześć z nich wyleciała mi z głowy cześć zapisuje poniżej.

1) Gdy wchodzimy w kampanie i wybieramy bosa, i widzimy że mamy np. za dużo kart aby z nim walczyć lecimy do konfiguracji talii i ustawiamy talie abyśmy spełniali warunki walki z tym bossem. Wracamy do kampanii i pomimo tego że talia już jest zgodna, dalej pokazuje że mamy np. za dużo kart. Dopiero f5 pomaga. Jednak jest to uciążliwe.

2) Podczas walki gdy najedziemy kursorem na przycisk "Koniec Tury" i go klikniemy, a następnie nie zjedziemy myszką na chwilę z przycisku to nie użyjemy go drugi raz, w sytuacji gdy chcemy np. szybko pominąć 2 tury bez naszych działań kartami.

4) Dziś chyba zostal dodany pasek na glownym panelu gry z wyborem talii, super. Jednak teraz gdy zmienimy talie w konfiguracji, na stronie głównej i w rzeczywistości nic się nie zmieni.

5) Okienko z komunikatem że mamy nowe karty i chcemy zobaczyć je teraz czy później, polecał bym sprawdzić. Jak np. dodamy już wszystkie karty, wszystkie odczytaliśmy i zamykamy okno sprawdzania nowych tali to komunikat znów się ukaże, i klikniecie przycisku odpowiadające za obejrzyj nie działa. Ja jak widzę to okienko to podnosi mi nerwy. I za każdym razem klikam "Później".

6) Można zgłaszać błędy Trenera? Czy on jest w trakcie prac?

Pozdrawiam
#Edytowany (2014-01-16 19:10:22) przez Gortalon
lvl 34
2014-01-16 19:48:12
2) to chyba celowe.
Zjadłeś 3).
5) Potwierdzam.
6) Chyba tak.
lvl 43
2014-01-16 19:56:48
lvl 9
2014-01-16 21:20:14
Gothdo:

Na pewno celowe jest to że karty musimy dobrać wd. zaleceń > robimy to > wchodzimy do kampanii > a tu zonk, pomimo tego że mamy talie zgodną z wymaganą pokazuje że jest inaczej. W tym momencie trzeba użyć f5 i można już odpalić kampanie.
lvl 34
2014-01-17 08:45:27
Mówiłem o punkcie 2.
lvl 6
2014-01-17 08:54:58
2. Jest to celowe, niektórzy gracze przypadkowo klikali dwa razy i zdarzało im się kończyć turę gdy tego nie chcieli.
4. Poprawiłem, błąd był tylko w wyświetlaniu, fizycznie talia była zmieniona na taką jaką wybrało się w konfiguracji.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała