Wyżal się! > Mute za reflinki

lvl 11
2014-06-21 15:52:44
Mam taki problem poniekąd związany z tą grą :)
Otóż na chacie globalnym w margonem wysłałem dziś reflinka do gry "Terrath" po czym ktoś zgłosił mnie do MC i dostałem mute 72h :/ Jak dla mnie było to trochę bez sensu że dostałem karę za reklamowanie gry która jest tworzona przez tych samych twórców :(
I jest to bardziej prośba do tych wyżej żeby jakoś wpłynęli na regulamin margonem i dodali do regulaminu chatu " pkt 2.2 d) Linki referencyjne do innych gier i witryn - 72h + czasowe zablokowanie konta po zgłoszeniu do Administracji. " coś w stylu ( nie dotyczy innych gier twórców ) bo sami sb w jakiś sposób reklamę zmniejszacie :)
Piszę tutaj bo na margonem reputacja mi nie pozwala, a na panel też nie chciałem pisać bo może sprawa nie jest aż tak poważna :)
Pozdrawiam :)
lvl 48
2014-06-21 16:05:27
Regulamin Margonem dotyczy wszystkich reflinków. Dla administracji Margonem reklamowanie innych gier jest niekorzystne, bo ktoś może sobie Margo porzucić na rzecz innej gry, a to, że te 2 gry łączą pewne osoby nie ma zbyt wiele do rzeczy. Po za tym na forum temat reklamy gry był wielokrotnie omawiany, szersza reklama Terrath obecnie jest bezsensowna, ponieważ wielu rzeczy nadal nie ma i pewnie długo nie będzie, przez co wiele osób które potencjalnie mogłyby polubić tę grę mogą się szybko do niej zniechęcić. Jak już przyjdzie co do czego to reklama Terrath na stronie głównej Margo powinna ściągnąć trochę graczy. A tak w ogóle to Terrath świetnie nadaje się jako klikacz podczas stania na E2 ;x
#Edytowany (2014-06-21 16:08:07) przez Ramalian
lvl 11
2014-06-21 19:40:30
Ja klikam na e2 i właśnie na tej eII wysłałem linka ;) Myślałem że twórcy tej i tej gry chcą się wspierać bo są to praktycznie te same osoby ;) Dlatego mute był dla mnie bez sensu :)
Co do reklamy Terrath w tym momencie się zgadzam :)
Ale skoro temat był już omawiany to przepraszam za spam :/
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała