Wyżal się! > BANY NA CHATA

lvl 16
2013-08-13 17:11:04
Zacytuje moją wypowiedź na chacie:
"Czy was też wkurwiają osoby które nie umieją przegrywać z honorem?" po czym dostałem bana na czat za słowo "wkurwiają", według mnie za coś takiego powinno być najwyżej ostrzeżenie a nie odrazu ban na chat.
W ogóle banowanie na chacie bez ostrzerzeń jest mega wkurwiające uważam że należało by to zmienić


#Edytowany (2013-08-13 17:19:49) przez PWW
lvl 20
2013-08-13 17:17:33
Po prostu uważaj na język. Na forum też, bo zaraz Ci się ban przedłuży.
lvl 16
2013-08-13 17:28:02
No i właśnie takie podejście jest problemem. Opisałem sensowny problem który myślę że denerwuję nie tylko mnie i liczyłem że wywiąże się jakaś sensowna dyskusja na ten temat a tu odpowiedź z groźbą przedłużenia bana, żal. Mimo to liczę że ktoś mnie poprze i jakaś sensowna dyskusja wywiąże sie nad pomysłem ostrzeżeń a nie odrazu banów tym bardziej że tu nawet słowa które są ledwo wulgarne i powszechnie używane powodują bana
lvl 25
2013-08-13 17:53:24
Może ban był automatyczny po wypisaniu wulgaryzmu? Jeżeli był automatyczny to oznacza, że musisz dostosować się do panujących tu zasad i tyle. Chcesz udzielać się na chacie - nie używaj wulgaryzmów. Jeżeli ban był nałożony przez moderatora osobowego, nie bota, to niestety też się musisz dostosować. Faktycznie może powinna najpierw zostać zwrócona uwaga no ale niestety ich gra - ich zasady. Wielokrotnie poruszany był już wątek braku kultury na chacie, spamowania na prawdę durnymi odzywkami ale jakoś nie spotkało się to z komentarzem 'władzy' na forum, więc może od razu przystąpili do działania? Oczywiście jestem zdania, że na chacie prawie zawsze powinien siedzieć jakiś mod osobowy i rozdawać bany za naganne zachowanie ale wiem, że jest to nierealne, gdzie w grze online jest kilka osób :) Poświęcenie zasobów osobowych do moderowania chata przy tak znikomym zainteresowaniu grą jest nieopłacalne ;)
lvl 34
2013-08-13 18:29:46
Ban zdecydowanie słuszny.
lvl 16
2013-08-13 19:58:16
Oczywiście że ban był automatyczny, jeśli dostał bym za to bana od moderatora to bym doszedł do wniosku że moderator żyje w innym kraju niż Polska lub innej rzeczywistości. Ja osobiście uważam ze gra jest w miarę emocjonująca lub taka chociaż powinna być. Biorąc to pod uwagę nie uważam aby banowanie bez ostrzeżeń na czacie za tak drobne przewinienia było dobrym pomysłem no ale fakt faktem gra jest twórców czyli to ich cyrk ich małpy nie będę się już wtrącał tym bardziej że wiedzę iż jednak ja jestem jakiś oderwany od rzeczywistości skoro nikt mnie nie popiera. Temat do zamknięcia
#Edytowany (2013-08-13 20:31:10) przez PWW
lvl 18
2013-08-20 09:57:27
Moim zdaniem powinno być w panelu, czy chcesz widzieć przekleństwa czy też nie i tyle. Jak ktoś nie chce widzieć to są filtrowane, jak chce to są widoczne i wszyscy są happy.
lvl 18
2013-08-20 10:00:02
Moim zdaniem nie był słuszny ban. Różnica jest jak ktoś używa przekleństwa jako przecinek. PWW użył jako partykułę wzmacniającą co więcej bardzo słabego przekleństwa.
lvl 25
2013-08-20 12:03:41
Czcza dyskusja. Nie można to to nie można :)
PS.1.
Partykuła wzmacniająca to "że, -żeż, no, -ż" - Np. Podejdź no tu! Zróbże w końcu porządek. itd ;)
PS.2.
Wkurwiać to bardzo słabe przekleństwo? To jakie jest mocne? Wkurwiać bardzo?
lvl 12
2013-08-20 13:35:44
mafiafb - (odnośnie PS.2): tak wkurwiać, że aż chuj!

(próbowałem znaleźć regulamin forum, ale mi się nie udało, to nie wiem czy można kląć tutaj? ;d)

W każdym razie, jeśli na czacie jest ban automatyczny za przeklinanie to okey i trzeba się dostosować ;)
lvl 25
2013-08-20 14:33:28
W samym regulaminie nie ma nic o używaniu wulgaryzmów na chacie, ani na forum ;) Jedyny punkt pod który to można podciągnąć mówi :
III. Zasady korzystania z usług
§ 1. Ograniczenia w korzystaniu z usług
(...)
4) używanie wulgaryzmów i innych obraźliwych słów i wyrażeń w Nazwie Użytkownika oraz pozostałych danych wprowadzanych do Serwisu lub Gry;
lvl 13
2013-09-16 18:24:05
całkowicie popieram PWW, miałem taką samą sytuację. Nie używam wulgaryzmów prawie wcale, raz mi się wymsknęło i ban. Moim zdaniem jedno ostrzeżenie lub brak możliwości wysłania wiadomości z wulgaryzmem powinno załatwić sprawę. Pozdrawiam
lvl 34
2013-09-16 19:16:43
No, jedno ostrzeżenie mogłoby być.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała