Wyżal się! > Felczer

lvl 33
2013-07-28 10:29:50
Tak jak w nazwie tematu dziś wyżalę się na felczera :P
Powód: Felczer uniemożliwia wykonanie "Pospolitego Ruszenia"
Przykłady:
1) Atakuję nieuzbrojonym barbarzyńcą, przeciwnik wystawia do obrony upadłego bohatera, dodaje mu 1hp z darmowej umiejętności felczera. Upadły zostaje barbarzyńca pada (Jest to przykład, gdy nie mam w kartach muszkietu)
2) Atakuję barbarzyńcą, z jednym muszkietem. Przeciwnik wystawia do obrony Ciężką jazdę, lub Gwardię królewską, dodaje 1hp z felczera. Barbarzyńca pada, przeciwnik nie traci nic.
3) Mam 3 walki z graczem. W dwóch pierwszą kartą którą dostaje przeciwnik jest felczer. efekt? Hp dowódcy nie spada poniżej 15pkt. W 3 walce felczer nie trafia się na początku, efekt? Przeciwnik wygrywa tylko dzięki wirowi, kończy walkę z 5 hp.

Dziękuję za przeczytanie tematu i pozdrawiam :)

lvl 34
2013-07-28 12:02:27
Dobra rada - nie rób pospolitego ruszenia :)
lvl 13
2013-07-28 14:42:39
To ja dla trollu wyżale się na gwardie z płonącym i zatrutym która wchodzi w 6 turze i uniemożliwia wykonie tego osiągnięcia :D

A co do wiru, już nie mam żadnego gracza do walk któego pokonuje, bo każdy ma wir.
lvl 33
2013-07-28 15:29:15
@Gothdo
To po co jest dodawane coś, czego wykonanie z czasem staje się praktycznie niemożliwe?
@Hitahirou
Mnie masakruje nieuzbrojona gwardia :D
lvl 13
2013-07-28 16:39:13
Mogli by dorobić czary dla talii zwykłej, choćby te słabsze, typu 2 dmg losowej karcie czy coś...
Ale ogólnie respect Hangover że dalej robisz pospolite choć nie jest ono praktycznie realne :P
lvl 20
2013-07-28 17:13:31
Czary są przewidziane dla silniejszych kart, więc tego nie oczekujcie. Za to postaramy się dodać karty zwykłe z większym hp/atakiem (i oczywiście kosztem ;))
lvl 33
2013-07-28 18:37:47
" Ale ogólnie respect Hangover że dalej robisz pospolite choć nie jest ono praktycznie realne :P "
Bonusu dziennego nie mogę w zwykłej talii zrealizować :(
Gram zwykłą talią, ale nawet jednej walki nie idzie wygrać.
@Nytalith
A nie da rady lekko osłabić felczera? Statystyki kart są dobre (nie licząc wiru), a on sprawia, że atak kart zwykłych jest mniejszy niż obrona normalnych talii.
lvl 20
2013-07-28 19:26:03
Z balansu felczera jesteśmy raczej zadowoleni - mało prawdopodobne żebyśmy go zmieniali.
lvl 33
2013-07-28 20:58:27
@Nytalith
Czyli trzeba czekać na wejście nowych kart, innej możliwości nie ma.
Skoro z Felczera jesteście zadowoleni, to nie ma co grzebać w jego statystykach. Trzeba się pogodzić z faktem, że gra nie będzie tworzona pod jedno osiągnięcie.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała