Wyżal się! > Osiągnięcia z Avatarem i Datą Urodzin

lvl 7
2013-06-19 11:29:04
Mam jutro urodziny (poważnie, jeeeeej ^^), wiec pomyślałem sobie, że skoro osiągnięcie z dodaniem daty urodzin nazywa się "Liczę na prezenty" to może Twórcy rzucają się na jakąś paczkę, albo trochę golda dla jubilatów. Niestety nigdzie nie widzę możliwości dodania daty urodzin? Czy ominie mnie prezent? Czy życie jest niesprawiedliwe? Czy po prostu jestem ślepy? ;)

To samo tyczy się osiągnięcia z Avatarem ("Jestem Ładny?" - a akurat, kurde, trochę jestem.) - nigdzie nie widzę opcji zmiany avatara na inny niż ten, który dostaje się po odblokowaniu 5. poziomu.

"Klocki Lego" to pierwsze co mi przyszło do głowy, kiedy zakładałem tu konto - kompletna bzdura ale myślałem, że tylko zobaczę o co chodzi i zniknę, tymczasem gra całkiem mi się spodobało i proszę, jaki ładny sobie avek znalazłem: http://cache.lego.com/upload/contentTemplating/MinifiguresBios/images/pic9AB5EFB0C27725C29CCF7B419996592A.jpg ;)
lvl 6
2013-06-19 12:25:48
Niestety, jeszcze nie da się tego zrobić. Więc musisz poczekać ;P Ale bardzo sensowne dajesz propozycje i znajdujesz błędy, za to przyznajemy złoto, więc może tak się zdarzy, że prezent na urodziny dostaniesz przy okazji ;)
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała