Wyżal się! > Brak płatności PP/CC

lvl 7
2013-06-16 13:23:55
copy/paste z wykopu:
Dlaczego nie wprowadziłeś płatności PayPal? Myślisz, że rodacy za granicą nie mają pieniędzy, nie grają w gry, czy nie płacą online? Nawet płatności kartą nie ma. 15109 rodzajów płatności a nie ma dwóch najważniejszych. O bitcoin nie wspomnę. Miałbyś dodatkową reklamę od społeczności. Chciałem kupić 3k golda a tu nie ma takiej opcji:/
lvl 6
2013-06-16 13:43:08
Paypal jest w trakcie wprowadzania, nie wiem czy wiesz jak wygląda taka procedura. Aktualnie czekaliśmy z PayPalem na otrzymanie przelewów weryfikacyjnych aby potwierdzić autentyczność konta dodanego w konfiguracji PayPal'a własnie dostałem te przelewy i niedługo PayPal zagości na liście możliwych opcji płatności.
lvl 7
2013-06-16 14:29:51
Wiem jak wygląda, bo używam kilka firmowych kont. Wiem też, że są dosyć wysokie limity bez których można system zacząć wdrażać a weryfikacje zrobić w międzyczasie.
Super, że za niedługo będzie. To też rozwiąże problem braku kart debetowych/kredytowych.
lvl 6
2013-06-17 08:41:46
Ok, PayPal już działa, dostępny na liście operatorów po kliknięciu "Kup złoto" w sekcji "Płatność przelewem". Pozdrawiam :)
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała