Poradniki > Pytania i odpowiedzi nt. kampanii.

lvl 22
2014-03-21 18:42:37
Chciałem stworzyć taki temat, bo cały czas ktoś pyta na czacie o kampanie. :) Jeżeli brakuje jakiegoś pytania - napisz.

1. Co to znaczy "wymagane karty edycji: dni chwały"?
Oznacza to, iż można mieć do walki tylko karty z edycji nr 1. Żadnych ożywieńców, nekromatów czy innych - tylko z 1, czyli te opisane w poradniku.

2. Nie mogę przejść Igora z 1 kampanii. Co robić?

Igor zależy tylko od farta. Musisz trafić na taką walkę, w której nie wystawi za dużo jednostek naraz i wtedy masz szansę. :) Dobrze jest mieć dużo jednostek po 1-4 zas, żeby mieć się czym bronić.

3. Jak przejść upiorne zjawy?

To, tak samo jak Igor kolejna misja zależna od farta - trzeba mieć na ręku minimum 3 piechoty, by mieć jakiekolwiek szansę. W dodatku, ostatnia piechota (5) nie może być przedostatnia lub ostatnia. Nekromatów należy bronić piechota + motłoch, nie inaczej.

4. Czemu nie mogę przejść skrytobójstwa?

Skrytobójstwo jest obecnie popsute i niemożliwym jest przejście go. Dlatego misja nie jest wymagana, aby przejść kampanie, więc spokojnie możesz ją ominąć.

6. Jak zrobić "Łatwe zadanie"?

To proste. Starczy wystawiać po 1 motłochu co turę, aż czarnoksiężnikowi skończy się CD. Wtedy trzeba wystawić 2 motłochy - jeden zginie z wiru, inny z czarnoksiężnika. Potem wystawiamy wszystkie możliwe karty i atakujemy.


Mam nadzieję, że pomogłem. :)
lvl 13
2014-03-21 19:12:29
Polecałbym ci dodać do pytania 2 link do znajdującego się poradnika :D
Co do upiornych zjaw to są z 3 taktyki, bo kampania zazwyczaj robi się inaczej, i należy opanować wszystkie, więc nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi.
lvl 11
2014-06-18 21:04:41
Czy mógł by ktoś rozpisać chociaż jedną przykładową taktykę na "upiorne zjawy" ? Bo próbuję już to zrobić z 20 raz i za nic nie chce wyjść :/ Przy najlepszym wykorzystaniu wojska zostaje pustka u mnie i przeciwnika ale wtedy ginę od obrażeń ( -1 co turę ) :( Nwm czy mam się tylko bronić czy tylko atakować :D
Proszę pomocy !
lvl 33
2014-06-19 08:24:12
lvl 11
2014-06-20 20:33:38
Dzięki za filmik ale jest trochę dziwny ;/ U mnie nawet przy dokładnie takim samym układzie wojsk komputer wykonuje inne ataki :) I na filmiku nekromanci nie przywracają życia przeciwnikowi :)
Nwm może tak było kiedyś ? Teraz nie mogę sb dać z tym rady, przeciwnikowi ciągle zostaje 1 hp :D
lvl 11
2014-06-20 20:44:04
Dobra w końcu się udało po kilkudziesięciu próbach :D
Bardzo dziękuję za wszelką pomoc ;)
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała