Pomoc > Dawno mnie tu nie było.

lvl 9
2014-02-01 19:39:51
Witam graczy, po ~200 dniach nie wchodzenia do gry mam pytania.
- co się zmieniło? Proszę o linki jakieś nowości.
- dlaczego dalej jest ~10 online?
- są nowe karty, jak je zdobyć? Co level dostaje się talie?
lvl 48
2014-02-01 20:22:37
Nowości po ~200 dniach masz prawie we wszystkich newsach na głównej.
lvl 33
2014-02-01 20:26:01
@Heniek
Witaj, zmieniło się bardzo dużo od tamtego czasu, postaram się wymienić kilka wprowadzonych rzeczy:
- Wprowadzono nową edycję kart (Dni ciemności), a kilka dni temu została zapowiedziana trzecia edycja kart.
- Wprowadzono crafting, dzięki któremu słabsze karty można wykorzystać do tworzenia lepszych kart
- Wprowadzono dodatkowe nagrody za walki z trenerem (Trzy rodzaje skrzynek, z których można zdobyć wiele interesujących rzeczy)
- Wprowadzono nowe przedziały (6-8 i 9+)
- Wprowadzono kampanie, w których gramy z komputerem, a za przejście których otrzymujemy nagrody w postaci złota, expa, a czasem nawet karty.
- Wprowadzono nowy interface strony
- Wprowadzono bonusy złota i expa, dzięki którym za walkę możesz otrzymać dodatkowe złoto i exp.
I z grubsza to byłoby chyba wszystko, możesz przejrzeć dział "Ogłoszenia" tam znajduje się wiele informacji o wprowadzonych zmianach.

Liczba online wynosi około dwudziestu osób, przez pewien okres czasu liczba online sięgała 200+ (Tak zwany wykop efekt), ale dziś niestety nie ma już po niej śladu :(
Gra się rozwija i wraz z upływem czasu będzie coraz bardziej promowana, a co za tym idzie liczba graczy wzrośnie. Problemem gry jest to, że po wbiciu 9 poziomu doświadczenia wielu graczy rezygnuje, ponieważ muszą grać z graczami o wiele silniejszymi ( 9lvl może walczyć z 40).

Karty możesz kupić w sklepie, zdobyć za walki z trenerem, lub otrzymać za wbicie wyższego poziomu doświadczenia. Paczkę kart dostajesz za wbicie poziomu podzielnego przez 5 .

Tematy które warto przeczytać:
http://forum.terrath.com/f/7/534/ogloszenia/lupy-i-system-tworzenia
http://forum.terrath.com/f/5/539/poradniki/recepty
http://forum.terrath.com/f/7/485/ogloszenia/kampanie-poczatek
lvl 9
2014-02-01 22:54:44
Hangover dziękuje Ci za odpowiedzi, za czasów mojej gry często spotykałem Cię.
Więc wiesz, jak to jest..
Gorzej z kartami, jestem okropnie w tyle.
Nie posiadam żadnych nowych kart, jedynie Sir Godryk i Paladyna.

Warto zrobić nowe konto i zdobywać karty, czy pograć i za złoto pokupować?
Dobrej rady szukam.
lvl 33
2014-02-01 23:40:41
@Heniek
Z kartami niekoniecznie jesteś strasznie w tyle. To że będziesz używał jak na razie tylko dni chwały, nie znaczy że będziesz musiał przegrywać. Mógłbyś grać na tym koncie i zdobywać złoto na nowe karty, lecz na 9 poziomie doświadczenia nie będziesz chroniony przez przedziały i będziesz mógł trafić na silnych graczy :(
lvl 3
2014-02-02 09:40:10
No właśnie.
Zaczynam od nowa, czy dalej jest utrzymywana nagroda że co "level" dostaje się losową talie kart?
lvl 33
2014-02-02 11:39:29
Losową paczkę kart otrzymujesz na każdym poziomie doświadczenia podzielnym przez 5, oraz wyjątkowo na 3 poziomie doświadczenia.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała