Pomoc > Skill strach i karta "Lisz"

lvl 9
2014-01-16 01:34:33
Witam, posiadam kartę "Lisz" Unikatowa. Która posiada skill nie opisany w poradniku i pierwszy raz się z nim spotykam. Otóż "strach" i opisany słowami: " Jednostki nie można zablokować "

I moje pytanie jak to rozumieć? Jak działa ten skill, w pierwszym momencie pomyślałem że w momencie ataku tą kartą nie może by ć ona broniona przez wroga w turze, i atak idzie na Króla. Jednakże sprawdziłem i nie jest to prawdą. Pomożecie?
lvl 18
2014-01-16 01:45:57
gdy póścisz ten skill na jakąkolwiek jednostkę to jak sama nazwa wskazuje nie da się jej zablokować, tzn. nie da się użyć na niej zwykłego ataku innej jednostki, tzn. uderzysz nią na 100% komandera przeciwnika chyba, że ma np. śmierć, wybuch etc.
lvl 13
2014-01-16 06:53:22
Skill Lisza (niestety) można rzucać na dowolną jednostkę, i wtedy ona uzyskuje ten status , że nie można jej bronić. Karta dość priorytetowa do rozwalenia jeśli ktoś wystawia :P
lvl 34
2014-01-16 08:25:50
@Gortalon
Nie idzie na Króla, tylko na dowódcę ;)
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała