Pomoc > Dwa szybkie pytania

lvl 7
2013-06-20 22:54:45
1) W jaki sposób mogę z kimś zagrać rewanż, albo stoczyć pojedynek jeśli zapoznałem go na czacie? Przydałaby się opcja rozwijanego menu po kliknięciu na nick w chacie. Umawianie się na GG, albo maila i podawanie linka jest bardzo niewygodne. Gdyby chociaż link wklejony w chat był klikalny...
2) Czy jest gdzieś opcja dodawania kogoś do czarnej listy? Nie chodzi mi o ignorowanie wypowiedzi, ale o wykluczenie kogoś z losowania przeciwnika.
lvl 20
2013-06-20 23:00:06
Opcji rewanżu/wyzwania do walki na dzień dzisiejszy nie ma - w przyszłości będzie ta druga.
Wykluczenia przeciwnika z losowań walki nie ma i nie będzie - można by oszukiwać i dodać sobie do ignorowanych wszystkich tych, z którymi sobie nie radzimy.
lvl 7
2013-06-21 15:31:58
Z tym wykluczeniem to racja. Niebezpieczna sprawa i możliwość nadużyć. W miarę jak zaczni graczy przybywać to problem zniknie.
A co do rewanżu to fajnie jakby dało się po walce zaznaczyć chęć rewanżu np na czacie z przeciwnikiem. Jeśli obydwoje gracze by zaznaczyli to graliby ze sobą. Oczywiście bez dodatkowych punktów i złota. Tak jak to jest np w FIFA 2013 .
#Edytowany (2013-06-21 15:32:44) przez FunWorld
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała