Rozmówki ogólne > Kompania

lvl 16
2013-09-04 23:05:14
Ogólnie rzecz biorąc aby pokonać bosa należy użyć kart w wersji jeden szkoda tylko że nie jest objaśnione co to oznacza. Zauważyłem że można grać z bosem tą najprostszą nie edytowalną talia ale dalej nie rozumiem czy to oznacza że tylko tą, czy może to oznacza że mogę sobie stworzyć talie ale tylko z kart które zawiera ta najbardziej podstawowa talia czy może karty w wersji jeden oznaczają coś innego. Jeśli można walczyć tylko podstawową nie edytowalną talią to gra powinna odpalać ją sama bez naszej ingerencji, a jeśli mogę sobie samemu stworzyć talie z tych kart to wypadało by aby przy tworzeniu talii można było wybrać opcję wyświetlania tylko tych kart. Poza tym powinna być jedna dodatkowa talia do tworzenia bo nie za bardzo chce niszczyć już stworzone. Ogólnie rzecz biorąc ta kompania według mnie wypada bardzo słabo ale rozumiem że niedługo pojawią się lepsze i ciekawsze więc na to czekam.

#Edytowany (2013-09-04 23:07:13) przez PWW
lvl 25
2013-09-05 08:21:14
Ja tak jak kolega ;) Uważam za złe rozwiązanie danie możliwości walki tylko 1 edycją z bossem ponieważ aby złożyć nową talię muszę otworzyć konfigurację talii i w osobnym oknie (sic!) karty z 1. edycji i szukać - czy ta karta to 1. czy może 2.? I tak z każdą kartą. Rozwiązanie jest bardzo uciążliwe.
Przydało by się też napisać na początku przy wybieraniu kampanii, że z każdym przeciwnikiem (włącznie z bossem) można walczyć dowolną ilość razy ale nagrodę otrzymuje się tylko za pierwsze pokonanie. Niby przy każdym przeciwniku jest napisane "Otrzymałeś już tę nagrodę" ale jakoś to umyka.
#Edytowany (2013-09-05 08:29:46) przez mafiafb
lvl 6
2013-09-05 09:19:07
Karty z wersji pierwszej oznaczają karty z pierwszej edycji, czyli "Dni chwały". Faktycznie mogło to być niejasne i będzie to tak poprawione w tooltipie, jak tu napisałem.

Ostatniego bossa można przejść używając talii startowej, którą masz zawsze domyślnie pod #Talia1, więc nie musisz niszczyć swoich talii. Ta kampania została tak stworzona, by mógł ją przejść gracz, co dopiero się zarejestrował i zaczął grę.

Będą następne kampanie i będą one miały swoje wymagania. Bardzo różne wymagania i żeby je wykonać, będzie trzeba je spełnić. Nie trzeba robić kampanii, nie są do niczego potrzebne - więc jeśli ktoś nie chce sie bawić w edycje swoich talii to nie musi :) Ale być może pojawi się dodatkowe miejsce na talie, żeby było łatwiej. Mam nadzieję, że z następnych będziesz zadowolony :)

@mafiafb W konfiguracji będą filtry, więc to już nie będzie takie uciążliwe. Zaś info o nagrodzie postaramy się jakoś jeszcze wyróżnić, dzięki :)
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała