Kosz > Victorius vs Dotyk.

lvl 22
2013-09-11 18:38:39
Dzień dobry.

Chwilę temu podczas walki z Krzys0ikiem (Praszam, jeśli przekręciłem nick) doszło do następującej sytuacji:

Victorius ze zbitą pierwotną tarczą, uzbrojony w dwa miecze z ominięciem tarczy pod wpływem tarczownika i felczra (Atak 9, HP 4, tarcza 2) atakował moje jednostki. Posiadałem natenczas tego tam Upadłego bohatera z defaultowym dotykiem śmierci (a2 hp2 sh2)oraz tarczownika (a1 hp3 sh 4).

Broniąc się tymi dwiema jednostkami wpierw nałożyłem na Vica tarczownika, następnie bohatera. Z tego co mi wiadomo, pierwsza karta powinna zbić jeden punkt tarczy, a następnie przez pozostały jeden punkt powinien przebić się dotyk.

Tak się nie stało, zupełnie, jakby jednostki walczyły według jakichś dziwnych zasad, bądź od prawej do lewej.

Mój przeciwnik również wyraził zdziwienie takim obrotem sprawy, skierował mnie z poniższym zapytaniem tutaj. Czy mógłby mi ktoś to to wytłumaczyć? Gram w to ustrojswo od daaaawna, jestem pewien, że coś jest nie tak. Jeśli jednak się mylę, proszę o wytłumaczenie.

Z góry dziękuję.
lvl 11
2013-09-11 18:44:36
Napisz to na panel kotaktowy i może admini ci odpiszą.
lvl 16
2013-09-11 18:45:27
...Krzys0ikiem??? -.-

A poza tym zgadzam się... poza tym, że do obrony wystawiłeś wtedy felczera (a nie tarczownika),oraz upadłego bohatera... Jednak to nie zmienia obrotu sprawy - felczer również posiadał 1 punkt ataku, a tylko to nas chyba w tym przypadku interesuje.
lvl 22
2013-09-11 18:48:00
@Pogromca XXX

Że tak zacytuję...

http://www.youtube.com/watch?v=hwIK-M4RfHo

(Tak wiem, ban. Pojechałem po bandzie. Ale było warto. ;3 )

@Krzyś

Co racja to racja.
lvl 43
2013-09-11 18:54:43
Sprawa grubymi nićmi szyta. Victorious pod domniemanym wpływem, mętne i niejasne zeznania pokrzywdzonego, w dodatku Krzys01k prostuje przebieg wydarzeń, czy ci Panowie nie starają się czegoś ukryć? Coś z pewnością tu śmierdzi i nie jest to źle naważony alkohol jaki pozostawił po sobie winny rycerzyk.

W takiej sytuacji tylko mityczne logi mogą coś powiedzieć, o ile są i uwaga: nie zostały sfałszowane!

Oj będzie afera, flejm i histeria.
@edit i jeszcze więcej flejmu i i histerii (tego nigdy nie za mało).
#Edytowany (2013-09-11 19:00:25) przez Sashi
lvl 22
2013-09-11 18:58:13
@Sashi

BĘDZIE OGIEEEEŃ <3

(O lol, dotarł do mnie sens zestawienia "Victorius pod wpływem" xD
Teraz już wiemy, skąd to stratowanie.)
lvl 10
2013-12-29 20:58:59
Arron: nałożyłeś felczer, bohater oraz ponownie felczer (ten sam), stąd inna kolejność obrony, niż się spodziewałeś.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała