Kosz > Błąd z ilością expa

lvl 34
2013-06-20 10:53:38
Podczas walki straciłem 6 hp (z wybuchów), a później używając wampiryzmu uzyskałem 29. Nie dostałem 10 expa
"za skończenie walki bez straty życia, czyli gdy kończymy grę z 20HP"
Albo to jest błąd, albo trzeba poprawić ten wpis w poradniku.
:)
#Edytowany (2013-06-20 17:50:04) przez Gothdo
lvl 33
2013-06-20 14:17:21
+10xp za skończenie walki bez straty życia, czyli gdy kończymy grę z 20HP

Według aktualnej mechaniki aby dostać bonus musisz wygrać walkę mając równe 20hp. Albo taki był zamysł Administracji, aby mieć pewność, że wygrywasz walkę bez straty życia, albo należy zaktualizować wpis w poradniku.
lvl 7
2013-06-20 14:22:13
Też mi się wydaje, że to jest bonus za wygraną bez przyjęcia żadnego ciosu, flwless victory, jakby to powiedział głos z Mortal Kombat. Natomiast jeśli na koniec walki system sprawdza warunek "Jeśli Hp wygranego = 20 to xp = +10, to błąd jest jak najbardziej, bo można stracić kilka punktów i potem odnowić je sobie wampiryzmem do równych 20.
lvl 6
2013-06-20 16:38:54
Za skończenie walki bez straty życia. straciłeś, więc nie dostałeś, to akurat jest proste. gorzej jeśli występuje taki błąd, że nie przyjąłeś na siebie ataku, ale dostałeś hp z wampiryzmu, kończysz mając np 30hp i tutaj brak bonusu.
lvl 6
2013-06-20 17:35:11
Tu jest racja taka, że trzeba poprawić teraz ten opis, bo z wampiryzmem można sobie przywrócić życie. Chodzi o walkę, w której nie tracimy żadnego punktu HP, nie przyjmujemy ciosu. Druga część tego opisu zostanie usunięta.

Zaś w przyszłości może pojawi się osiągnięcie związane z używaniem wampiryzmu.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała