Kosz > Prośba o zablokowanie opcji poddaj sie

lvl 10
2013-05-28 13:20:12
Bardzo proszę o zlikwidowanie opcji poddaj się albo zmiany w jej działaniu tak aby poddający się ponosił konsekwencje a wygrywający nie. W tej chwili to jest już plaga i ta gra niema sensu. Grubo ponad połowa moich walk kończy się tym że przeciwnik ucieka bo mu rankingu szkoda a ja gówno z tego mam.
lvl 33
2013-05-28 16:42:08
Czytasz ty forum? Eigen pisał że za jakiś czas Administracja coś z tym zrobi.
Pozostaje czekać.
Od siebie dodam że popieram to co napisałeś, to właśnie poddanie walk przed 15-tą turą zmusiło mnie do przerwania robienia osiągnięcia. Aktualnie kary są nagrodami, bo jeżeli przegrany gracz bez poddania traci 30pkt. w rankingu to nadrobienie tej straty zajmie mu parę walk. Poddający wyjdzie na prostą po jednej wygranej walce. W każdym razie teraz nic nie zrobisz. Poddanie walki jest elementem gry ;(.
lvl 6
2013-05-28 18:37:52
Tak jak napisał Hangover, opcja poddawania się zostanie zmieniona. Wiemy o problemie, pewnie w tym tygodniu już zostanie to zrobione :)
lvl 10
2013-06-05 07:43:00
Wiem że jestem może nudny ale upominam się zmianę opcji poddawania się. Nie rozumiem czemu administracja cały czas nic z tym nie robi. Zablokować tą opcję całkowicie. Czy to takie trudne. Rozumiem że to werjs abeta ale tutaj jest mega samowolka i bezkarność. Można uciekać z walki, wyzywać, przeklinać, oszukiwać i nikt z tym nic nie robi. Żadnej kary, żadnego upomnienia zero reakcji ze strony adminów. To dobrze nie wróży na przyszłośc.
Przy okazji ostrzegam wszytkich przed graczem Prohibicja. Notorycznie ucieka z walki. Ostatnio przeszła sama siebie. Na początku podeszła jej karta więc walczyła dzielnie do 50 rundy. Jak już miałem zadać ostateczny cios to uciekła z walki i zostałem z niczym, tracąc przy tym kupe czasu. Jak się wam trafi ona w losowaniu to lepiej odrazu nie marnujcie czasu i poddajcie walke bo na 100% jak będzie przegrywać nie dokończy ona walki.
lvl 31
2013-06-05 12:19:26
DarSak może to być dla Ciebie szok, ale admini też mają swoje życie, nie tylko tą grę. Zresztą nie opowiadaj, że nic nie robią, bo cały czas mamy jakieś fajne nowinki.
lvl 34
2013-06-05 15:46:10
Problem już chyba rozwiązany... :)
lvl 6
2013-06-05 16:06:39
Informacja pojawi się zaraz w Ogłoszeniach ;)
lvl 6
2013-06-05 16:15:47
http://forum.terrath.com/f/7/327/ogloszenia/zmiana-w-opcji-poddaje-sie Nom, już jest.

Ja mam tylko jeszcze taką małą prośbę - nie wymagajcie, że wszystko będzie działać ot tak, od razu :) Zmiana ta, tak jak napisałem tam, została wprowadzona tymczasowo prawdopodobnie, byście nie narzekali :P

Wielu rzeczy nie widać, a są programowane codziennie. Nie da się zrobić wielu funkcji, bez napisania kilkudziesięciu takich, która nie będą dla Was widoczne. Mamy na uwadze Wasze problemy - poddawanie się, przekleństwa, błędy, mało funkcji gry - i nad wszystkimi tymi rzeczami codziennie pracujemy, serio ;)
lvl 31
2013-06-05 17:16:48
Eigen ma racje. Nie naskakujcie tak. Ta gra dopiero raczkuje, a i tak ciągle są wprowadzane jakieś nowinki. Ja z tego miejsca napiszę tylko, że wolę na coś poczekać i mieć to później porządnie, a nie na odwal się i natychmiast
lvl 6
2013-06-13 10:32:23
Opcja poddaj się została zmieniona, z tego co widzę coraz mniej osób jej używa. Dlatego zamykam na razie :)
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała