Kosz > Dziwny bug

lvl 13
2013-05-09 14:44:17
Dziś podczas walki z jednym graczem natrafiłem na to http://tinypic.com/r/5zr78n/5 no jak widać na screenie kilka jednostek mialo 0 hp . Wcześniej na paladyna który miał przeciwnik użyłem czaru stratega wtedy hp jednostek przeciwnika obniżyło się o 1 po czym zniszczyłem go śmiercią i doszło do tego stanu co na screenie. Jak błąd już był zgłaszany to przepraszam :D
lvl 6
2013-05-11 22:26:34
hmm teź dzisiaj miałem dziwna sytuację, mnanowicie przeciwnik mial dwie tury ataku(?). Po pierwszej, ustawilem blok, kliknalem koniec tury, dmg się rozpatrzył, ale późnije patrze i przeciwnik znowu ma swoją turę i przeprowadza drugi atak. Niby niemożliwe ale coś chyba tu było nie tak, proszę o sprawdzenie :)
lvl 33
2013-05-12 12:46:56
@Tammir
Miałem takie przypadki, najczęściej były spowodowane opóźnieniami internetu, klikałem raz, potem drugi i w ten sposób przez wspomniane wcześniej opóźnienia kończyłem 2 tury w 1 turze :)

lvl 10
2013-05-18 06:08:13
Haere Q - poprawione.
Tammir - tak jak mówi Hangover, w planach mamy autorefresh w takich sytuacjach.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała