Kosz > Stratowanie

lvl 12
2013-05-02 22:05:53
Witam. Problemem/bledem jaki znalazlem jest blad z kartami (pewnie wszystkimi aczkolwiek ja sprawdzilem tylko Husarie i Victoriusa) posiadajacymi stratowanie. Jak dla mnie stratowanie powinno dzialac raz i tylko na karcie ktora broni najwiecej obrazen. o co mi chodzi? juz tlumacze

Mam Husarie (H) i 2 ogniste miecze (razem karta posiada 7ataku)
Przeciwnik ma 3 Slonie (S) 5hp i Paladyna z cold downem (P) 4hp.

Teraz 2 rozne walki.

Walka nr 1 Atakuje Husaria a przeciwnik wystawia do obrony slonia i stratowanie przechodzi na dowodce. W tym wypadku sa to tylko 2pkt hp i to jest wg mnie poprawne.

Walka nr 2 Atakuje Husaria a przeciwnik wiedzac ze to juz koniec wystawia do obroni 2 slonie bo chce tym posobem stracic 2 swoje karty ale jednoczesnie zabic moja. Jak w tym wypadku wyglada stratowanie?? no wlasnie blednie (wg mnie bo moze to bylo zamierzone) Przechodzi na dowodce +2 z pierwszego slonia i +2 z drugiego slonia(razem 4hp).

a teraz walka bonusowa bo zachcialo mi sie zagrac z 3 lvlem.

Atakuje Husaria 7 ataku a przeciwnik chce sie wybronic wiec wystawia do obrony 4 motlochy po 1atk i 1 hp kazdy. Husaria ginie ale przeciwnik zamiast 6hp stracil 6hp x4 = 24hp.

Mam nadzieje ze zostanie to poprawione badz przynajmniej w jakims stopniu zmienione bo jak widac lepiej poswiecac karty po kolei i czekac na cud niz wystawic wszystkie w obronie i oberwac wieksze kombo od jednej jednostki niz od calej armii.

Tyle w temacie i przepraszam za spam. Wszelkie pytania prosz ekierowac w temacie, a postaram sie odpowiedziec.
lvl 10
2013-05-03 00:23:13
Poprawione wg Twoich sugestii. Zmiany wgram jutro rano.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała