Kosz > Nowe postacie

lvl 6
2013-04-29 15:13:35
gram w tom gre jakos tak 2tyg. i zaczynam sie juz nudzic.
Uwazam ze jest za malo postaci (niestety nie wiem kiedy zalozyliscie ta gre) ale moze sie to zmieni. ta gra powinna bardziej wciagac powinny byc jakies fajne bonusy dzienne itp mozna byloby zmodyfikowac ja troche.Nie chce zanudzac ale prosze o zmiany bo stracicie czlonkow gry a miejsce rankingowe spadnie i bende miec zle opinie.TO TYLKO MOJE SLOWA, POWIEDZIALEM TAK JAK MYSLE PROSZE SIE NIE GDZNIEWAC. Smokok
lvl 5
2013-04-29 15:21:34
Zgadzam się . W ogóle można by dorobić kilka paczek + Zrobić np. Cywilizacje coś w Stylu kart Duel Masters ( Jak wiecie co to ) Np zrobić cywilizacje : Przyroda , Woda , Ogień i światło coś w tym stylu :> Było by to super wzbogacenie + Przyciągneło by nowych graczy .

Ps. Chyba to powinno zostać przeniesione do innego działu .
lvl 34
2013-04-29 16:18:13
Też się nudzę...
lvl 5
2013-04-29 22:21:55
Wiecie co? Krowczyk nie ogarniam cie, jakim cudem cywilizacje maja przyciagac nowych graczy skoro tej gry poprostu nikt nie zna. Smokok, polecam ci sie troszeczke doedukowac i popracowac na ortografią bo sadzisz byki jeden za drugim, pozatym moim zdaniem kart jest wystarczająco, brakuje tylko innych mozliwosci zakupu w sklepie, bo jakby nie patrzec kazdy kupuje tylko paczki kart. Gothdo, twoj komentarz jest idealny :)
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała