Kosz > Koniec Gry

lvl 6
2013-04-24 22:28:34
Moim zdaniem gra zeszła na psy pod pewnymi względami dlatego kończę grę.Nie podoba mi się to że gracze którzy wydają masę kasy na grę i mają po 20 kupionych paczek albo i po 50 wygrywają z każdym no ludzie bez kitu to jest trochę nie fair że ktoś kto dostaje 100 ZŁ kieszonkowego dziennie i wydaje zaraz na grę ma lepiej niż ktoś ko nie dostaje nic bo jego rodziców jest na to nie stać i co ma być gorszy? ? Gdzie tu jest logika weźcie zróbcie trochę tak żeby jakoś to zmienić.Dodatkowo ucieczki z walk skoro wiem że przegram dlaczego mam dać komuś innemu wygrać.Może jest to egoizm ale ja już taki jestem i nic na to nie poradzę.Kary to trochę jednak są przesadzone moim zdaniem.Pewnie że graczom którzy mają po 1000 kart kupionych to nie przeszkadza bo oni zawsze wygrywają i zazwyczaj czują się lepsi i obrażają przegranych miałem wiele takich przypadków.
I jeszcze wiele wiele innych ale cóż myślałem że gra będzie inna wyszło inaczej była inna taka jaką chciałem aby była ale na początku.Tak do gry zmuszać mnie nikt nie będzie pewnie prosić oto abym został też nikt nie będzie więc zakończę mój wywód tu i teraz razem z grą wracam expić w margonem które też trochę niekorzystnie się zmieniło ale ja wpływu na to nie mam.Może jak kiedyś zrobię własną grę to tam będę mógł robić to co uznam za słuszne a na pewno jeśli tak będzie to będę stawiał na ułatwienie rozgrywki i pomoc graczom.Więc żegnam was wszystkich było miło ale się skończyło ^^ może kiedyś gdy zobaczę lub usłyszę że gra zmieniła się tak jak ja to sobie wyobrażałem to wrócę ale niczego nie obiecuje więc już nie przedłużając cześć!
lvl 14
2013-04-25 01:45:14
1. Wiesz, nie zabronisz nikomu wydawania kasy, a Administracja czerpać jakieś zyski musi.
2. 20-50 paczek nie gwarantuje 100% zwycięstwa.
3. Kasa czy jej brak, taktyka się liczy.
4. Ucieczki też mi się nie podobają, sam staram się nie uciekać, grać do końca.
5. Mam koło 400 kart w bibliotece, wygrywam często, ale i przegrywam. Kwestia taktyki.
6. Mało kiedy ktoś obraża, ale jeśli już takie coś się zdarzy, to wystarczy zgłosić.
7. Mam nadzieję, że wrócisz :)

Edit:
6.1. Sam zachowałeś się karygodnie, więc i Ciebie też powinno się zgłosić.
#Edytowany (2013-04-25 01:47:08) przez Zyt
lvl 6
2013-04-25 07:33:04
Zyt wiem ale zazwyczaj przeklinałem w kontekście zdania a nie najeżdżałem komuś na prywatnym na całą rodzinę po kolei :)
PS.Wszedłem tylko zobaczyć czy ktoś coś napisał bo byłe ciekaw reakcji innych.
lvl 34
2013-04-25 10:20:21
Ja kupiłem tylko 100 złota, a mimo to jestem na 1. miejscu w rankingu.
lvl 6
2013-04-25 11:07:28
Jest nam bardzo przykro, z tego powodu, że nie chcesz grać, zwłaszcza że nie do końca prawdziwe jest to, co piszesz. Liczę, że zmienisz zdanie w przyszłości.

1. Z graczy w TOP bardzo mało osób kupiło złoto płatnościami. Więc nie jest tak, że żeby być dobrym, wystarczy wydać 100zł miesięcznie. Jasne, to w jakiś sposób ułatwia, ale nie gwarantuje wygranej. Zresztą post wyżej napisał to Gothdo. I trzeba uszanować to, że inni chcą kupić złoto - masz dwie drogi: albo grać dużo i samemu "nafarmić" albo kupić przez płatności i oszczędzić czas. Pierwsze nic nie kosztuje, drugie oszczędza czas, zwłaszcza że np. pracujący dużo go nie mają, więc wtedy kupują. Ale to nie sprawia, że automatycznie są lepsi.

2. "Dodatkowo ucieczki z walk skoro wiem że przegram dlaczego mam dać komuś innemu wygrać.Może jest to egoizm ale ja już taki jestem i nic na to nie poradzę." -> dlatego przycisk ucieczki zostanie prawdopodobnie zlikwidowany. Bo męczy to innych, a naprawdę wiele by dało, jakbyś doczekał do końca, podpatrzył strategię, uprzejmie zapytał gracza, może by Ci coś poradził. A tak sam doprowadzasz do sytuacji, że ludzie się wyzywają. Bo ja bym się zdenerwował, gdy pracuję na zwycięstwo 20min, a potem ktoś mi ucieka, bo nie ma szans na wygraną.

3. "Może jak kiedyś zrobię własną grę to tam będę mógł robić to co uznam za słuszne a na pewno jeśli tak będzie to będę stawiał na ułatwienie rozgrywki i pomoc graczom." -> My też robimy to, co uznajemy za słuszne. Wiele zmian w dodatku jest przeprowadzana po konsultacjach z graczami. Kary za ucieczki, na które narzekasz, zostały wprowadzone na prośbę gdzieś 10 narzekających na forum graczy. Balans kart też dyskutujemy. Dajemy złoto za pomoc, znalezienie błędów. Rozgrywka musi być wymagająca, bo w innym wypadku po tygodniu się znudzi.

I na zakończenie, to jest wersja beta, wiele osób przez to cierpi - TOPka nudzi się z powodu braku wyzwań i nowych, fajnych rzeczy do zdobycia, jeszcze jest brak wielu elementów. Jednak z każdym tygodniem i miesiącem będzie się to zmieniać, aż dojdziemy do pełni funkcjonalnej wersji 1.0.
lvl 31
2013-04-26 16:29:20
Eigen ja mam tylko 1 zarzut, mam nadzieję, że to przeczytasz.
Kupiłem sporo paczek (nic za realną kasę), nie mam legi, nie płaczę.
Dostałem 2 zasoby na start, choć mam ich ogrom, nie płaczę.

Tylko, że coraz mniej w grze zależy od gracza... Bardziej od farta zasobami i kart, jakie ktoś posiada. Co z tego, że liczę, główkuję, jeśli ktoś w 10 turze atakuje ciężką jazdą z płonącym mieczem, a ja do obrony np. mam tylko felczera... Podobnych przypadków jest mnóstwo...

To najbardziej mnie boli, że wygrywają karty+ troszkę fart, umiejętności coraz rzadziej...
Szkoda, bo lubię Waszą grę i nie chciałbym, żeby to tak wyglądało
Pozdrawiam
lvl 6
2013-04-26 19:53:43
Ja wiem, rozumiem Cię, jednak jest to przypadłość wszystkich gier karcianych.. Nawet zwykłego pokera czy coś - masz szczęście w rozdaniu, a inni pecha - wygrasz. Tylko widzisz, to jest losowość - na pewno też masz takie przypadki, że Ty w 10 turze masz takie karty, że kosisz przeciwnika. Na dłuższa metę, przy 100, 500, 1000 walk szczęście i pech się wyrównują. I dlatego np. mistrzem w pokerze nie zostaje przypadkowa osoba, mimo że masz tam losowość.

Na razie jeszcze jest mało trybów gry. Np. gdy wejdą turnieje, to będzie w każdej parze walka do 2-3 zwycięstw - samo to sprawi, że będzie mniejszy wpływ szczęścia, a raczej więcej rozdań.

Być może zrobimy też ponowne losowanie kart, jeśli pierwsza ręka nas nie zadowala. Myślimy o tym wszystkim. Jednak od razu mówię, że losowość zawsze pozostanie, można ją lekko zmniejszyć, ale tak jest w grach karcianych.
lvl 31
2013-04-27 09:36:03
Dziękuję :)
Twoja odpowiedź mnie satysfakcjonuje i miło słyszeć (a raczej widzieć) takie słowa. Mam nadzieję, że my, gracze nie zawiedziemy się i turnieje oraz "inne tryby" będą mistrzowskie i będą przyciągać rzesze graczy.
Dobrze wiedzieć, że nie olewacie postów graczy, staracie się wyjaśniać/ analizować, to dobrze o Was świadczy.

Pozdrawiam i w imieniu graczy dziękuję. :3
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała