Kosz > Gwardia

lvl 10
2013-03-31 19:44:18
Zaatakowałem gwardią z 2 ataku 6 obrony( 2 z medyka i 1 z felczera) i 2 tarczy. Gość bronił się rycerzami z atakiem 6, ominięciem 2 tur i obroną 2. I z okazji tego że ja mam pierwsze uderzenie jego karta powinna paść a to moja padła a jego została na stole.
lvl 7
2013-04-01 16:01:52
Zaraz miał tylko 2 HP(zielone) czy 2 hp i 2 tarczy(żółte)? Bo jesli miał tarcze to system zadziałał normalnie. Zabrało ci 6 HP bo 2 tarczy ominęło, a jego nie zabiło, bo zabrało tlyko 2 tarczy.
lvl 10
2013-04-01 16:06:13
Miał tylko 2hp.
lvl 7
2013-04-01 16:10:53
Jeśli jesteś pewien no to bug, ja już więcej powiedzieć nie moge. Chciałem się tylko upewnić, bo czasem się zdarza, że ludzie nie widzą jakiś statystyk a potem się dziwią o co c'mon.
lvl 7
2013-04-03 16:14:37
Podpinam się też teraz do tematu, przed chwilką walczyłem z przeciwnikiem i uzyłem karty Łowczy Mortinus do ataku, a przeciwnik bronił się Wielkim Inkwizytorem. I wyglądało to tak, że moja karta miała zniszczyć od razu karte przeciwnika(gdyż wcześniej użyłem wybuch na Inkwizytora więc zostało mu tylko 3 HP). Ale ku mojemu zdziwieniu zarówno jego jak i moja karta została zniszczona. Dlaczego? Nie mogło byc innych bonusów, gdyż ewidentnie jego karta została zniszczona, więc mowy nie mogło być o uzyciu felczera(którego nie było nawet), czaru itp. gdyż wtedy w ogóle nie mógłbym zniszczyć przeciwnej karty. Podpinam się gdyż błąd jest z podobnej beczki a mianowicie błąd zdolności Pierwsze Uderzenie. Watpię bym coś wtedy przeoczył, gdyż nawet przeciwnik upierał się, że było to normalne, chociaż ewidentnie nie wiedział jak działa zdolność Pierwsze Uderzenie(albo tylko udawał, że nie wie). Czy dałoby się sprawdzic co z tym jest nie tak(o ile jest nie tak)?
lvl 10
2013-05-02 23:52:13
Jeżeli wcześniej użyte było rozbrojenie, to czyściło ono przy okazji także i pierwsze uderzenie. Błąd poprawiony.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała