Kosz > LVL - what r u doin' - lvl - stahp! - coś się stało z poziomami

lvl 7
2013-03-22 00:36:04
No właśnie, ten tego, wszyscy mają pierwsze lvle. A mimo to wciąż mają ilość expa odpowiadającą dotychczasowemu poziomowi. Czyżby reset, błąd, czy o co chodzi?

Pozdrawiam serdecznie z planu DD
lvl 7
2013-03-22 00:41:03
Ooo, po otrzymaniu awansu (walka z NPC) otrzymałem wszystkie bonusy i z powrotem 5 poziom. Czyli nie błąd a celowe działanie. Dzięki Wam! :)
lvl 6
2013-03-22 08:15:49
Tak, czytaj ogłoszenia w changelogu, Patryk napisał :)

W ten sposób wprowadziliśmy nagrody za lvle, a każdy kto wbił te levele szybciej, otrzymał je tak samo, jakby było od początku. Nie chcieliśmy, aby pierwsi testerzy byli poszkodowani :)

Nie zamykam tematu na trochę, jakby ktoś chciał tu jeszcze dodać na temat, żeby nie spamować nowymi wątkami.
lvl 7
2013-03-22 13:59:29
Eigen - napisałem temat zanim Patryk opublikował info. :D
lvl 6
2013-03-22 14:00:45
Spoko, jesteś szybki :P W każdym razie wszystko działa chyba, na razie nikt nic nie zgłaszał :) A w poradniku, jak napisałem w ogłoszeniach, są wypisane wszystkie nowe zasady. Tutaj, jakby ktoś nie znalazł: http://terrath.com/game/zlotoixp
lvl 7
2013-03-22 14:20:10
Hah, właśnie poddałem (przypadkiem) walkę, którą wygrywałem. Moje pytanie - czy mogę sobie napisać dodatek (rozszerzenie do chrome'a), które po kliknięciu "przerwij walkę" będzie wyrzucało mi okienko "czy jesteś pewien, że chcesz przerwać walkę?". Czy to "ingerencja w grę"? :)
lvl 6
2013-03-22 15:09:46
Możesz jak chcesz :P Aczkolwiek takie coś i tak Doceluf napisze, żeby się nie zdarzały takie przypadkowe kliknięcia + będzie tam ostrzeżenie o karze.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała