Propozycje > Karty legendarne

2014-04-18 11:52:31
Aktualnie nie ma żadnych sensowych możliwości na wykorzystanie nadmiaru kart legendarnych (przemiał na esencje w przypadku posiadania choć kilku jest czystą głupotą). Chciałbym zaproponować dyskusję na temat przepisów na inne karty legendarne z istniejących kart legendarnych. Mogą być dowolne kombinacje, tj. różne rodzaje i ilości kart plus składniki. Jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje czekam na komentarze.

Co sądzicie o pomyśle by z kart legendarnych wszystkich edycji otrzymywać okruch niebios? Jeżeli doszłyby ciekawe przepisy z okruchem, to niewątpliwie rozwiązałoby to w pewnym stopniu problem.
lvl 31
2014-04-18 13:22:45
Myślę, że na chwilę obecną, tylko kilku graczy może narzekać na nadmiar kart legendarnych. Myślę, że w przyszłości, przy większej ilości kart do wytworzenia problemu nie będzie. Gdyby administracja wprowadziła kartę "włócznia dowódcy" dodająca pierwszy cios, a do jej wykucia potrzebni byliby motriniusi, to pewnie nikt nie miałby ani jednego :). Dodatkowo losowość kart w paczce musi mieć jakiś wpływ na rozgrywkę, więc nie można oczekiwać, że przekłujemy wszystko we wszystko.
lvl 33
2014-04-18 14:14:41
@Krwawy Hegemon
Jestem za, z większością legend nie mam co zrobić, więc leżą w konfiguracji i czekają na przebalansowanie, lub zniszczenie.
@Heśu
Odkąd wprowadzono 3 edycję pierwsze uderzenie przestało istnieć. Taka włócznia może przywrócić je do życia.
http://forum.terrath.com/f/6/547/wyzal-sie/wyzalam-sie
Ten pan ma 6 Mortich, więc pewnie byłby w stanie zrobić sobie co najmniej jedną taką włócznię :)

#Edytowany (2014-04-18 14:14:55) przez Hangover
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała