Propozycje > Karty kolekcjonerskie

lvl 4
2014-03-05 02:42:46
Proponuję wprowadzić typ kart kolekcjonerskich. Dałoby to graczom więcej możliwości i większą motywację do gry.

Każda kolekcja ma z góry ustalone karty, które wchodzą w jej skład. Karty te nie mogą być używane w rozgrywkach, jak sama nazwa wskazuje są to karty kolekcjonerskie.
Zdobycie takiej karty nie powinno być proste ale też nie skrajnie trudne. Aby mieć szansę na jej zdobycie, gracz musi pokonać bossa kampanii lub komputer na poziomie b. trudnym i piekielnym - szanse odpowiednio zmniejszone.

Gracz, który uzbiera całą kolekcję, może ją wymienić na cenną kartę lub inne korzyści w sklepie lub sprzedać ją na targu - pomysł do targu pod linkiem:
http://forum.terrath.com/f/11/643/propozycje/licytacje-i-wymiana-kart

Można stworzyć też Mega Kolekcje lub Duże Kolekcje... w tej chwili nazwa nie ma znaczenia. Byłyby to zbiory różnych kolekcji, które następnie można wymienić na talie do gry bądź też sprzedać na targu za złoto.

Przykład Dużej Kolekcji:

- Duża Kolekcja Żywiołów (20 kart):
-- Kolekcja Ognia (5 kart)
-- Kolekcja Wody (5 kart)
-- Kolekcja Wiatru (5 kart)
-- Kolekcja Ziemi (5 kart)

- Duża Kolekcja Kolorów (20 kart):
-- Kolekcja Bieli (5 kart)
-- Kolekcja Zieleni (5 kart)
-- Kolekcja Czerwieni (5 kart)
-- Kolekcja Żółcienia (5 kart)
...

Mam nadzieję, że pomysł spodoba się twórcom i inni gracze rozwiną ten pomysł.

Pozdrawiam.
ChaYim.
lvl 22
2014-03-05 13:59:57
Przeciw. Propozycja, żeby jeszcze mniej graczy walczyło, a siedzieli tylko na trenerze. ;x
lvl 33
2014-03-05 15:55:10
Pomysł przypomina Mi trochę crafting, aczkolwiek jest bardzo fajny (Oprócz tej części z trenerem)
Ja widziałbym takie kolekcje tak:
Zbierz po jednej karcie rzadkiej z edycji dni Ciemności.

Niestety nie wiem, co może być nagrodą za taką kolekcję.
lvl 22
2014-03-05 18:00:59
Hangover "Losowy CZAR legendarny". :)
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała