Propozycje > Wiadomości systemu

lvl 27
2014-02-03 14:27:43
Wszyscy chyba wiedzą jak wygląda chat walki zaspamowany wiadomościami o tym, że przeciwnik użył skilla karty felczer albo stratega. Może i komuś się to podoba ale z tego co słyszałem wielu ludziom nie. Więc moja propozycja to dodanie wyłącznika dzięki któremu moglibyśmy nie otrzymywać takich wiadomości co ułatwiłoby wielu osobom życie.
lvl 48
2014-02-03 14:46:56
Była mowa, że zrobią osobne okienko na te wiadomości i rozbudują komunikaty. Mi w ogóle się to nie podoba, bo wychodzę, z założenia, że podczas gry powinno się pamiętać ilu i jakich czarów użył przeciwnik. Z tej zmiany jedyne co mi przypadło do gusty to graficzna informacja na "stole" gry. Szkoda, że zasłania aż taką część okna i przy użyciu kilku czarów w krótkim odstępie, jest to dosyć niewidoczne.
#Edytowany (2014-02-03 14:47:22) przez Ramalian
lvl 34
2014-02-03 22:06:16
@ramalian
"wychodzę, z założenia, że podczas gry powinno się pamiętać ilu i jakich czarów użył przeciwnik"
A jak w tym czasie np. przeglądasz inną stronę, bo przeciwnik się długo namyśla? Wracasz do gry a tu całe wojsko poszło i się zastanawiasz jak.
lvl 48
2014-02-03 22:52:30
@Gothdo:
Idąc twoim tokiem myślenia musisz czekać dłużej na ruch przeciwnik, bo on również przegląda inne strony, a robi to bo ma wszystko w zakładce czatu.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała