Propozycje > Propozycje/Uwagi dotyczące czatu

lvl 5
2014-01-19 13:42:33
Cześć,
mam parę uwag, propozycji jeżeli chodzi o funkcjonowanie gry.
1. Miłe byłoby pisanie wiadomości prywatnych na czacie (o ile nie ma takich możliwości), likwiduje zbędny spam. Przykład: "nick .....; (jeżeli jest już taka możliwość to napiszcie o tym w poradniku, bądź FAQ).
2. Rozpoczęcie walki z poziomu czatu - klikamy na nick i mamy możliwość zaproszenia do walki (jeżeli taka opcja istnieje to dodajcie w FAQ, poradniku jak to zrobić)
3. Rozbudować trochę informacje o koncie, są bonusy za wstawienie daty urodzin ale gdzie je ustawić? (ogólnie dział relacje leży i kwiczy), (jeżeli można to napiszcie o tym w poradniku lub FAQ)

4. Do poradnika dodajcie też FAQ xD

Jak narazie, to tyle ode mnie ;)
Miłego dnia.
#Edytowany (2014-01-19 13:58:17) przez Vlad
lvl 33
2014-01-19 14:51:04
@Vlad
1) Będzie w przyszłości (Chyba ?) jak na razie trzeba zadowolić się możliwością pisania na oddzielnym chacie z graczem z którym walczymy (Chat walki).
2) Przecież jest możliwość zaproszenia do walki poprzez specjalny link (nad okienkiem "tutorial" okienko "zaproś do gry") Za walki z zaproszeń nie ma żadnych nagród.
3) Ustawienie daty urodzin będzie możliwe w przyszłości.
4) Poradnik wymaga gruntownej aktualizacji, brakuje wielu rzeczy (min. umiejętności z drugiej edycji nie są opisane, nie ma spisu kart z craftingu itp.) Myślę, że aktualnie Administracja ma ważniejsze rzeczy do zrobienia (Poprawki w funkcjonowaniu trenera, dodanie nowej edycji kart, oraz kart z tworzenia) Sądzę, że w przyszłości poradnik zostanie uzupełniony o brakujące informacje.

Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała