Propozycje > Kampanie powtarzalne

lvl 13
2014-01-15 20:27:37
Co tu mówić, graczy nie ma, trenera fajnie pobić ale no ile można, kampanie też już wszystkie zrobione ;c

Proponuję jakąś nową kampanię, która będzie powtarzalna w nieskończoność, ale żeby nie było na niej "kampienia", to małe nagrody, np. 20 golda za wygranie w niej 10 walk czy coś xD
lvl 33
2014-01-15 21:58:22
@Hitahirou
Cóż, mam wrażenie że graczy jest coraz więcej, jakiś czas temu widziałem nawet 30 online :P
Kampania powtarzana w nieskończoność nie podoba Mi się, za jakiś czas się znudzi i od nowa będzie problem. Poczekałbym na wprowadzenie turniejów itp.

lvl 13
2014-01-15 22:20:09
Tylko w obecnej chwili turniej nie ma sensu, ze względu na różnice poziomowe, turniej jak już to myślę że jak wyjdzie wersja 1.0 i będzie z 100 graczy, bo turniej w obecnej chwili da mi tyle, że "wylosuje" mnie na ciebie czy kogoś wyżej -_-
lvl 6
2014-01-15 23:15:35
Nom, online wzrasta i będziemy się starać, by wzrastało jeszcze bardziej - stopniowo podejmujemy coraz więcej zabiegów. Jak ktoś ma możliwość, też prosimy byście gdzieś coś o nas napisali, szepnęli znajomym, a nuż może komuś się spodoba i jeszcze nam online wzrosło :)

Zaś co do tematu - kampania powtarzalna będzie + bossowie w tych kampaniach, które już są otrzymają loot. Więc będzie sens ich farmić, mogą mieć ciekawe czy nawet unikalne rzeczy.
lvl 13
2014-01-15 23:47:49
Wadą jest fakt, że jak już wykonałem te kampanie to nie otrzymam loota. Ale dobra, czekam na newsy! ;D
lvl 6
2014-01-16 09:33:18
Nie, będziesz mógł otrzymywać loot, loot będzie można farmić. Oczywiście będziesz musiał kolejny raz przejść kampanię, ale loot otrzymasz gdy ją zaliczysz jeszcze raz ;)
lvl 13
2014-01-16 15:44:39
To czekam tylko na wprowadzenie ;D
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała