Propozycje > Nowy tryb walki

lvl 48
2013-12-04 13:32:27
Proponowałbym wprowadzenie nowego trybu walki, który różniłby się od trenera tym , że wykonywalibyśmy ruchy zarówno swoje jak i "przeciwnika".

Wiele nowych osób często pyta jak działa jakiś skill, starzy wyjadacze zapewne będą testować nowe (mam nadzieje niedługo wprowadzone) karty, a każdy z nas czasami ma zamiar przetestować nową talię, bądź konkretną sytuację/ustawienie kart i sprawdzić ich działanie.

Nie wiem jak innym graczom, mi bardzo podobało by się takie rozwiązanie, ponieważ walka z kulejącym trenerem nie daje stosownego odwzorowania pojedynku, a podczas walki z graczami trudno przetestować konkretne ustawienie kart.

Wiadomo, że gdyby w tym trybie "przeciwnik" mógł używać wyłącznie naszych kart byłoby to i tak ciut kłopotliwe, lecz i tak dużo lepsze rozwiązanie od obecnego w rozumieniu rezultatu o którym wspomniałem wyżej.

_________________________________________
#Edytowany (2013-12-04 13:33:16) przez Ramalian
lvl 14
2013-12-04 17:36:13
W sumie, to wydaje się zbędne. Myślę, że większość potrafi wyobrazić sobie sytuację w grze i nie będzie problemu z obmyślaniem taktyk. A i jeśli w ogóle, to tylko walki bez nagrody, ale to chyba oczywiste :>
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała