Propozycje > Dodatkowi przeciwnicy komputerowi, czyli tzw. gracze boty.

lvl 21
2013-09-09 12:58:50
Witam.
Mam nadzieję, że taka propozycja jeszcze się nie pojawiła, bo choć przejrzałem pozostałe tematy z tego działu nie mam stuprocentowej pewności, że nie dubluje czyjegoś pomysłu(mogłem przecież któryś temat pominąć).

Chciałbym wyjść z inicjatywą poddania pod dyskusję następującej propozycji:
*Poszerzenie możliwości walki z komputerowym przeciwnikiem.

Rozwinięcie myśli:
*Chodzi o to, by zamiast jednego, standardowego, rodzaju walki z komputerem, który występuje na 5 poziomach trudności wprowadzić sieć dodatkowych walk z botami komputerowymi.
*Każdy z tych botów miałby indywidualną charakterystykę walki, szczególne umiejętności, specyficzne karty itp. Dzięki czemu walka z każdym z nich wymagała by uelastycznienia stylu naszych poczynań w trakcie rozgrywki.
*Było by to świetne urozmaicenie, w mojej ocenie(przynajmniej póki co), nudnej rozgrywki ograniczającej się do:
- walk z komputerem, z których każda wygląda niemal identycznie,
- kampanii(które wychodzić będą rzadko, a po ich przejściu nie dostaniemy już nagrody a kolejne walki, więc w zasadzie po kilku godzinach - lub jak w przypadku pierwszej kampani - po godzinie dalsza kontynuacja gry w kampanii staje się bezsensowna),
- no i oczywiście pojedynków z przeciwnikami, których jest strasznie mało, czasem przez kilka godzin nie jest się w stanie znaleźć kogoś w swym przedziale poziomowym.

Podsumowanie:
*Poprzez dodanie kilku "botów" komputerowych o indywidualnej charakterystyce gry można w szybki sposób znacząco polepszyć jakość i atrakcyjność tejże gry karcianej, która ma w sobie - moim zdaniem - spory potencjał, lecz brakuje jej czegoś, czym mogłaby zająć gracza już teraz, na długie godziny.


Pozdrawiam wszystkich graczy oraz twórców.
#Edytowany (2013-09-09 13:00:48) przez FurianS
lvl 34
2013-09-09 16:25:13
Dobry pomysł.
lvl 21
2013-10-10 13:52:22
Ten temat idealnie obrazuje obraz naszej gry w tej chwili. Temat istnieje ok. miesiąca i 1 odp :D
lvl 16
2013-10-11 22:48:28
Wg. mnie jest to zły pomysł, po prostu inteligencja komputera nie jest dopracowana, dlatego robi on stale te same błędy, boty wcale nie będą inaczej walczyć, jedno mnie tylko zastanawia, dlaczego trener ma zawsze taką samą talię co my? Myślę, że nie powinno tak być.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała