Propozycje > Omijanie tarczy

lvl 19
2013-06-24 18:03:21
Mam taki pomysł żeby omijanie tarczy działało właściwie tylko wtedy kiedy przeciwnik przez to zginie bo na dzień dzisiejszy często się zdarza, że ominięcie tarczy jest minusem. Żeby to zobrazować krótka historyjka :)

Gwardią Królewską z płonącym mieczem (4-3-3, z ominięciem 2 tarczy) bronię się przed słoniem z czarem ochronnym (4-5-2). Jako wynik tracę całą swoją tarczę natomiast słoniowi nie dzieje się nic(!) pomimo tego, że zadałem mu 4 obrażeń. Myślę, że w takim wypadku powinien stracić on swoją tarczę.
lvl 6
2013-06-24 18:33:23
Bezsensu, po to jest omijanie tarczy, żeby ją omijać, a nie w nią bić, trzeba myśleć nad tym co się robi ;)
lvl 33
2013-06-24 18:39:42
Bonus to bonus i nie będzie działał kiedy ty chcesz, tylko będzie działał zawsze. Mogłeś położyć miecz na inną jednostkę, lub wystawić coś innego do obrony, użyć jakiegoś czaru, o ile takowy Sobie zostawiłeś, metod kombinacji jest wiele :)
Tak samo jest jeżeli użyjemy skilla Tarczownika lub Godryka na jednostkę z 2pkt. tarczy. Tarcza z umiejętności zostanie ominięta, a tarcza jednostki zostanie zbita. Takie już jest działanie bonusu i trzeba się z nim liczyć, oraz myśleć jak najlepiej go wykorzystać.
lvl 20
2013-06-24 19:40:51
Skill działa tak jak przewidywaliśmy i sądząc po opiniach graczy działa dobrze. Jak mówił Hangover - trzeba planować takie rzeczy :)
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała