Propozycje > Wybór lvl przeciwnika i poczekalnia

lvl 7
2013-06-23 15:19:44
1. Zauważyłem, że w tej grze często ochotę do gry już na początku zabiera zbyt duża losowość poziomu przeciwników. Moim zdaniem nie powinno być aż tak dużych różnic w poziomach pomiędzy graczami. Źle się czuję zarówno grając z kimś o 4 lvl wyższym (odechciewa się grać po kilku turach) jak i 4 lvl niższym (ci przeważnie uciekają).
Proponuję taką zmianę aby można było grać z przeciwnikiem o max 1lvl różnicy, czyli np mając 2lvl zagram tylko z 1-3lvl.
2. Wiem, że to by zmniejszyło ilość rozgrywek z powodu małej ilości graczy, dlatego proponuję wprowadzić coś takiego jak poczekalnia - zastąpiło by to aktualny losowy dobór przeciwnika.
Byłoby to miejsce, w którym gracze zgłaszaliby gotowość do gry i czekali na przeciwnika (a więc i rozpoczęcie gry). Każdy zgłaszający gotowość miałby do wyboru:
- pozwala na wybranie się przez gracza o max 1lvl różnicy (domyślnie)
- pozwala na wybranie się przez każdego innego gracza (lvl bez znaczenia)
lvl 6
2013-06-23 15:22:16
Eeee są przedziały więc nie kombinuj, każdy tak grał i nikomu nie przeszkadzało, a to nie jest gra mmorpg, gdzie lvl cokolwiek znaczy. Mając 1 lvl jesteś wstanie pokonać nawet i 100, jeśli chcesz.
lvl 33
2013-06-23 15:26:56
Czyli ja na 17lvl miałbym tylko jednego gracza do gry, który dodatkowo od dawna jest nieaktywny?
JESTEM NA NIE!!!!!!!!!!!!!
lvl 7
2013-06-23 15:50:38
Mając 1lvl może i pokonam 100lvl ale chyba tylko jeśli on by nigdy nie kupił nowych kart, a to jest bardzo mało prawdopodobne.
lvl 6
2013-06-23 16:41:04
Mając 1 lvl, możesz mieć takie same karty jak 100 lvl, więc w czym problem?
lvl 13
2013-06-23 17:55:58
Pomysł jak najbardziej na NIE!!!
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała