Propozycje > Więcej czasu + pauzy.

lvl 7
2013-06-23 14:58:44
Witam.
Chciałbym zaproponować zmiany, które póki co najbardziej mnie irytują.
1. Otóż już teraz po początkowej fazie gry jest tak dużo kart a więc i kombinacji, że często nie starcza czasu na obmyślenie taktyki a nawet na wykonanie zaplanowanych ruchów.
Nie ma gry w której przez brak czasu w którejś turze nie popełniłbym błędu - z pośpiechu wykonując jakiś nieprzemyślany ruch lub niezdąrzając wykonać zaplanowanego.
Czasem na stole jest kilkadziesiąt kart, wiadomo im dalej tym ich więcej, obliczyć wszystkie statystyki w kilkadziesiąt sekund jest często niemożliwe.
I nie chodzi tu o brak znajomości kart, chodzi o obliczanie oddziaływania statystyk i właściwości na bierzące karty.
W związku z tym proponuję wydłużyć czas na tury - np z każdą turą o ileś sekund więcej od poprzdniej.
2. Druga sprawa to brak takiej funkcji jak pauza. Nie wiem jak u innych ale moje rozgrywki przeważnie trwają kilkadziesiąt minut, przez ten czas praktycznie nie można odejść od ekranu (bo nie będzie wiadomo co zrobił przeciwnik lub nam nie starczy czasu na ruch) a przez kilkadziesiąt minut czasem w jakimś celu trzeba odejść od gry. W związku z tym proponuję wprowadzić np 2 pauzy dla każdego gracza trwające max 30s, które gracz włączający mógłby w każdej chwili wyłączyć.
lvl 6
2013-06-23 15:19:57
1) Nie, czasu jest wystarczająco, wystarczy na obmyślenie strategii. To jest gra karciana, tutaj musisz myśleć szybko i tak samo planować kolejne 3 ruchy na przód.
2) Tak jest w każdej grze mmo, jeżeli idziesz na jakiś rajd to musisz zarezerwować sobie chwile czasu na niego. A pauza no cóż mogłaby być, nie widzę powodu, żeby jej nie było, bo mi np czasami dziecko daje w kość, to wciskam pauze, ściągam zabawki i się bawi, chociaż i bez tego miałbym na to czas, patrząc, że im więcej kart mamy tym więcej czasu mamy na rozegranie tury.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała