Propozycje > Propozycje na chat ;)

lvl 25
2013-06-20 22:06:09
Hej,
myślę, że fajnie byłoby dołożyć kilka rzeczy do chata :
* Opcja wyświetlania się godziny <gg:mm:ss> aby było widać kiedy dana wiadomość była napisana
* Opcja wyświetlania się poziomu gracza, który się wypowiada [LVL][nick]. Może to się pokazywać dopiero po tym jak klikniemy na nick gracza na chacie, jeżeli uznacie, że to tylko wprowadza zamieszanie.
* Okienko czata moim zdaniem powinno być trochę większe
To na razie tyle ode mnie :) Piszcie co o tym sądzicie.
lvl 6
2013-06-20 22:15:55
Godzina? A po co, cały czas ktoś piszę, a jest dopiero 100 osób online max, więc tylko zaśmiecanie. Hmm dalej, co do levela, wolałbym opcje przenieś do profilu, a czy powinno być większe, w sumie mogłoby, ale nie przeszkadza mi takie jakie jest :)
lvl 20
2013-06-20 22:28:27
Okienko chatu niestety się większe nie zmieściło przy obecnym interfejsie - gdy w przyszłości będziemy go zmieniać postaramy się wygospodarować na nie więcej miejsca.
Godzina wiadomości może i nie jest złym pomysłem, jednak przy obecnym małym chacie zajęłaby ona za dużo miejsca.
Wyświetlanie lvlu - szczerze mówiąc nie bardzo wiem czemu by miało to służyć. Prędzej można by myśleć o opcji, że nick gracza z chatu jest zarazem linkiem do jego profilu, lecz to też w przyszłości, jeśli w ogóle. Na razie chyba się zgodzicie, że nowe karty, nowe umiejętności i szybka poprawa błędów mają pierwszeństwo :)
lvl 25
2013-06-21 08:01:46
Godzina po to, by widzieć o której ktoś napisał "Ej, zagra ktoś ze mną?" , albo zadał jakieś pytanie :) W sensie, czy jest to wciąż aktualne. Poziom po to, by widzieć, czy ktoś kto zaprasza do gry ma dla nas akceptowalny poziom. Odnośnie wielkości czata to myślałem o rozciągnięciu wzwyż, nie wszerz :) To tylko propozycje.
lvl 7
2013-06-21 08:08:21
Dokładnie!
Poziom nie zajmie dużo miejsca, wystarczy wyświetlić "klockilego(6)" zamiast "klockilego".
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała