Propozycje > Okiem fanatyka II

lvl 6
2013-06-19 16:19:41
Hej ho i hola.
1) Przygoda- Rozłożyłem sobie karcianke dungeoneer i nagle z ust wyszło brzydkie słowo, a za nim kolejne ale już nie tak wulgarne, jak poprzednie wpadłem na pewien pomysł, a zwie się przygoda. Polega on na tym, że gdy walki z komputerem się już nam z nudzą, można rozważyć to samo lecz o zabarwieniu fabularnym. Przygoda to zbiór fabularnych walk, po których jeżeli przejdziemy wszystkie wygrywamy złoto, exp, albo kartę. Oczywiście, przygoda nie byłaby łatwa, wielokrotnie musielibyśmy kombinować i zmieniać talie, a nagroda zawsze urozmaica starania.
2) Kartmistrz- Człowiek sprzedający karty odkryte jak w sklepie, możliwe tylko i wyłącznie do kupna u niego, cena kart na oko 300-1200 złota, nasze karty kupowałby za symboliczne 5 sztuk złota ( na dłuższą mete zrobi się burdel w ilości kart)
3) Kwadratowe pole walki- Coś na wzór Legendy pięciu kręgów, możliwość zagrania 2 vs 2, Mamy wspólne zasoby, 3 wspólne karty (reszta własna), ale każdy ma własne życie. Mechanikę podam jak ktoś będzie zainteresowany.
4) Ręka ma pięć palców- Więc ograniczmy rękę do max 6-8 kart. Możliwość chomikowania kart jest bezsensu.
5) Karta z mosiądzu- Czyli expienie kart, karta która przebyła np 1000 walk, przemienia się.

I to byłoby na tyle z moich propozycji od fanatyka.

Pozdrawiam cieplutko.
lvl 7
2013-06-19 16:28:22
1) Za, ale dopiero kiedy będzie więcej zróżnicowanych walk i taktyk. Narazie większość talii jest do siebie zbyt podobna, wiec nie bardzo jest co wymyślać.
2) Crafty mają załatwić problem burdelu, chociaż za kupowaniem pojedynczych odkrytych kart za kosmiczne pieniądze jestem bardzie za niż przeciw.
3)hmm... za ale dopiero kiedy conajmniej podwoi się liczba graczy online.
4) Rozwiązanie znane i lubiane, jestem w 100% za!
5) trochę przekombinowane, ale czemu nie? Jeśli doczłapałbym się do Motłochu 2/2 za 1, to być możę bym go używał. Urozmaici rozgrywkę, ale trudno będzie wprowadzić.
lvl 7
2013-06-20 14:37:16
Niegłupie pomysły.
Nie wiem jednak czy zakup pojedynczych kart za kosmiczne ceny byłby dobrym rozwiązaniem, jednym z uroków karcianek - zarówno tych realnych jak i przez internet jest właśnie otwieranie paczek. A kiedy już tacy gracze z dwucyfrowym levelem i wymarzoną talią będą chcieli jakąś dobrą kartę która dopiero co wyszła po prostu wydadzą złoto które pichcili sobie przez parę tygodni bo wszystko już praktycznie mieli i kupna nowego deku nie miały by sensu.
#Edytowany (2013-06-20 14:39:27) przez Rebel
lvl 6
2013-06-20 18:26:14
Rebel, nazwa jak jeden ze sklepów z planszówkami ;)
Właśnie chodzi o to, że jeśli cena karty będzie 1200 złota to mało kto ją kupi, nie będzie ona znacznie odbiegała od normy, po prostu będzie możliwość kupowania, jeśli ktoś się skusi, masz racje, ze cała poezja karcianek polega na otwieraniu boosterów ;), ale czasami też się na allegro kupowało karty ;)
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała