Propozycje > Koszt zakupu kart za złoto.

lvl 7
2013-06-18 22:33:54
Cześć.
Koszt zakupu losowej karty unikatowej to 150
Koszt zakupu paczki to 400 / 450 / 500.
Nawet biorąc pod uwagę najdroższą paczkę, czyli tą za 500, zupełnie nie opłaca się kupować pojedynczych kart unikatowych, ponieważ w paczce mamy 4 unikaty + rzadką/legende + "badziew" za 500 golda, a 4x150=600.
Rozumiem, że twórcy muszą mieć na chleb, więc nie płaczę nad wysokim kosztem paczek, który ma zachęcić niecierpliwych do zakupu kart za złotówki. Uważam, że Terrath jest grą strategiczną, w której trzeba się wykazać taktyką nie tylko podczas gry i przy budowie talii, ale również przy planowaniu zakupów. Taka różnica w cenie zabiera graczom możliwość planowania zakupów, ponieważ jedyna dobra strategia to uzbierać na paczkę ;)

Proponuje obniżyć koszt zakupu 1 karty unikatowej do 100 golda i dać niewielki procent szansy na trafienie rzadkiej lub legendy.

Mam świadomość, że pewnie powinienem napisać to w dziale "propozycje" ale uważam, że tutaj prędzej zwrócę uwagę twórców.

No i tylko tutaj obiecujecie, że sypniecie złotem jak zaproponuję coś mądrego ;>
#Edytowany (2013-06-19 20:09:23) przez Zły Patryk
lvl 13
2013-06-18 22:35:18
Jest to zrobione celowo, jest za to acheievement, i można trafić ciekawą karte akurat jak tak kupujemy ;P
lvl 7
2013-06-18 22:43:42
Taką samą "ciekawą" kartę można trafić w paczce - chyba, że ja o czymś nie wiem?
A achiev, póki nie ma za nie nagrody w złocie, jest niestety o kant koła, żeby nie powiedzieć pupy*

*Dostałem dzisiaj bana na czacie za słowo pierd, wiec teraz uważam co mówie ;)
lvl 34
2013-06-19 09:39:09
Na pewno to nie jest błąd, jeśli już, to do propozyzji z tym. Z resztą:
"Często powtarzające się propozycje. Jeśli nie zostały one wprowadzone w życie znaczy to, że nigdy nie będą albo czekają na swoją kolej. Proszę ich już więcej nie zgłaszać.
- Zmiany ilości/rodzajów/cen kart w sklepie (sklep jest na razie skromny - z czasem pojawi się w nim więcej produktów )."
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała