Propozycje > Segregacja

lvl 13
2013-05-01 16:50:11
Witam.
Piszę do was z dosyć ciekawym pomysłem, który na pewno nie zaszkodzi, a wydaję mi się, że pomoże. Otóż brakuje mi możliwości segregacji kart w konfiguracji. W bibliotece kart mam naprawdę sporo, a niestety nie są ona poukładane w żaden sposób, tzn. muszę szukać kart, gdy chcę stworzyć nową talię. Fajnie by było, gdyby karty miały odgórnie ostalone ID i według tego automycznie system je ustawiał, czyli na początku Motłoch, potem unikaty, rzadkie itp.
lvl 12
2013-05-01 17:18:58
Generalnie nie ma to dla mnie większego znaczenia. Jest możliwość wyłączenia kart zwykłych i tak dalej. Moim zdaniem to zupełnie wystarcza.
lvl 12
2013-05-01 21:19:36
Mozesz sobie poodznaczac do gory ze nie chcesz widziec zwyklych uni / jednostk czarow itp itd - jak dla mnie to lepsze wyjscie niz to Twoje
lvl 22
2013-05-01 22:37:05
A gdyby nawet - w jaki sposób by to miało działać? I czemu na poczatku motłoch, a nie manekin?
lvl 13
2013-05-02 09:50:18
Zapomniałem o manekinie. Jakby to miało działać? No prostu byłyby ułożone w ustalonej odgórnie kolejności i już.
lvl 16
2013-05-03 14:14:49
Można by było dodać samodzielne oznaczanie kart, lub po prostu segregację według punktów ataku, życia, energii, itd. Można by było dodać kilka innych kryteriów podziału kart, bo podział "Zwykłe/Unikalne/Rzadkie/Legendarne" i "Zasoby/Jednostki/Ekwipunek/Czary" jest średnio przydatny przy tworzeniu talii skupiającej się na np. ataku.
lvl 7
2013-06-18 23:13:04
Uważam, że system, który jest w tym momencie jest prawie dobry ;)
Dodałbym tylko jeden rządek aktywnych przycisków z kosztem energii, tak, abym mógł pokazać tylko karty za 1 energii, tylko karty za 2 energii, tylko te za 5 itd.
Zbilansowany i zróżnicowany koszt kart w talii to jeden z głównych czynników powodujących, że talia "chodzi" albo "nie chodzi".
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała