Propozycje > Sklep

lvl 34
2013-04-23 18:20:45
Taaak, wiem to już jest w planach. Ale przez to gra staje się nudna. Dzisiaj kupiłem paczkę - patrzę już tylko na rzadkie. I czwarta dezintegra.
Z kart unikatowych chciałbym mieć już tylko jedną ciężką jazdę.
Czy to jest taki problem zrobić paczkę np. 5 kart rzadkich?
lvl 13
2013-04-23 20:17:30
W osiągnięciach jest "kup rzadką karte" -w sklepie pakietu nie ma xD
Tak samo jak paczki w lepszej cenie ^^
Ale mogli by dodać, jestem za.
2013-04-26 21:47:40
ja tez jestem za
lvl 6
2013-04-27 14:08:46
"Kup rzadką kartę", jak i możliwość zakupienia specjalnych talii, zawierających np. same rzadkie albo rzadkie i unikalne karty(tylko), będzie dostępna w czasie eventów, jako promocja.

W tej chwili, jeśli uważasz, że nie ma nic fajnego dla Ciebie, albo boisz się stracić złoto, bo mało kart Ci potrzebne - po prostu je odkładaj. Będzie promocja, czy wyjdą nowe karty, to będziesz miał spory bonus, bo Ty już sobie odłożyłeś na nią złoto, a inni muszą jeszcze kompletować zwykłe talie.

Taka paczka kart nie wejdzie do sprzedaży na stałe prawdopodobnie nigdy, bo zabija sens kolekcjonowania kart - 90% kart pożądanych to rzadkie i legendarne, gdy będziemy mogli takie kupić, ktoś nowy od razu sobie może zakupić taką paczkę i zdobędzie łatwo 10 rarów - wtedy będzie narzekanie, że my mieliśmy trudniej itd.

W każdym razie, paczki specjalne będą w czasie eventów lub do wygrania np. za miejsce w TOP, albo turnieju.
lvl 31
2013-04-28 19:21:51
Jak dla mnie nie powinno być kart/paczek specjalnych za Topkę, bo pogłębi to różnicę pomiędzy graczami z góry i dołu. Ogólnie wszystko wygląda dobrze, czekamy na nowe karty, paczki i eventy :)
lvl 6
2013-04-28 20:37:56
Za topkę z rankingu walk, czy dzienną czy coś. Nie tak, że Ci którzy są na górze, zawsze będą dostawać. Np. trzeba będzie dziennie grać i ten kto nabije najwięcej expa/wygra najwięcej walk itd, po prostu za aktywność :)
lvl 31
2013-04-28 22:53:02
Eigen:
w porządku, tak myślałem, ale wolałem się upewnić. Chciałem Ci podziękować, że jeszcze tolerujesz moje natarczywe pytania i nie jesteś głuchy na forum. Dobrze to o Tobie świadczy :)
lvl 12
2013-05-01 12:17:09
Najlepsza była by mozliwość sprzedawania nie potrzebnych kart. Niech to będzie i 1 złota za zwykłą, ale zawsze coś. Jakby nie patrzeć zwyklaki w pewnym momencie gry tylko się gromadzą, a nikt ich nie używa.

Tak samo niepotrzebne już karty unikatowe/rzadkie by można było sprzedać. Co o tym myślicie?
lvl 13
2013-05-01 12:25:21
Chatelet, bardzo dobry pomysł. Motłochu i tak nikt nie używa, czy kart tego pokroju, wiadomo, że 1 ezgemplarz się przyda, dla samej idei kolekcjonowania, ale nie ma co ukrywać, że grywalne karty to to nie są.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała