Propozycje > Napisy jako log na czacie

lvl 7
2013-03-15 21:55:15
Hej,

Jak wszyscy wiemy na poziomie piekielnym mamy na ruch 10 sekund. Da się przeżyć. Ale... właśnie przegrałem walkę na poziomie piekielnym chociaż miałem lepszą sytuację. Dlaczego? Bo podczas mojej obrony, dokładnie w momencie rozpoczęcia tury na ekranie wyskakuje napis, że komputer użył tej i tej umiejętności... I minęły 2-3 sekund zanim zdołałem zobaczyć co i gdzie mogę ustawić. 2-3 z 10 to 20-30%. I natchnęło mnie to - zamiast wielkich napisów na środku ekranu nie moglibyśmy mieć na czacie czegoś w formie informacji systemowej? To przydałoby się dodatkowo osobom, które grają a w międzyczasie przeglądają karty. Mogłoby to wyglądać np.:
/sys DeWitt używa karty - deszcz strzał
Czatu by to szczególnie nie zagracało, bo w końcu umiejętności nie używa się cały czas, a ułatwiłoby grę.

Pozdrawiam,
DeWitt
lvl 34
2013-03-16 12:04:56
Popieram.
lvl 4
2013-04-03 12:13:20
Może kart umiejętności się rzadko używa, ale umiejętności jednostek nawet kilka razy na turę, a to by już zagracało. Najlepiej by było stworzyć drugą zakładkę czatu, w której by był log walki.
Zaloguj się na stronie głównej aby pisać posty
Devbricks - Łukasz Kowalski all rights reserved, Regulamin
Twórcy gry: Silnik gry: Zły Patryk | Klient gry, www: Doceluf | Projekt i zarządzanie: Eigen | Grafiki: (karty, tła, avatary) - Marud, (karty, elementy www) - Zakała